Quote (Lua @ Wed, Mar 28 2007, 01:39pm)
já si pmatuji na ps2
a jen dodam �e ps bude zase rozdrcen jako zaèalo to hejlou na xbox nebo gamecube
ma ps2 u� skoro nehraju páè xbox èi gamecube to pøedèilo a èlovìk si nemíní kupovat a prodavat konzole xd
rofl ps2 nejrpodavanejsi konzole aspon v cechach, xbox se vubec nechyta, gamecube rofl
ted jsou souperi ps3 vs wii, wii je zajimave , ale ja furt verim playstationu, proste klasika je klasika a nikdy nezklame