d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŚeskĂ© a SlovenskĂ© > Potřebuju Pomoct ^^ > lul
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Mar 26 2007 05:19am
pokaždý když chci zapnout b net mě to píš tohle ... už přes týden ..... nepomáhá reinstall nic ..... nevíte někdo co mám robit ?.....

Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Mar 26 2007 05:33am
FireWall? Btw verze 1.07?
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Mar 26 2007 05:39am
Quote (zerkii @ Mon, Mar 26 2007, 11:33am)
FireWall? Btw verze 1.07?


jelikož sem se nedostal na b net se mě to neuaktualizovalo smile.gif ...... firewall ne ... zkoušel sem
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 26 2007 05:55am
napis PM MrReaper .. myslim ze todle uz jednou mel a vyresil to wink.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Mar 26 2007 05:55am
mne pomohol reinstall, ale vcera mi zase vyhodilo hlasku o povoleni portu 6112, omg rofl.gif
chyba ale v mojom pripade asi bude na strane providera
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Mar 26 2007 05:56am
vyzkousej obnoveni systemu biggrin.gif
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Mar 26 2007 06:11am
to je znameni, ze mas zacit hrat WoW...
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 26 2007 06:23am
Quote (Radmag @ Mon, 26 Mar 2007, 14:11)
to je znameni, ze mas zacit hrat WoW...


ja si myslim ze svet warcraftu smrdi
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Mar 26 2007 07:13am
Quote (undead_lord @ Mon, Mar 26 2007, 11:56am)
vyzkousej obnoveni systemu biggrin.gif


unlu taky sem zkusil smile.gif s reaperem sem včera mluvil ... tak až ho uvidím tak s nim promluvím, díky smile.gif kdyby vás ještě něco napadlo tak se nestyďte a napiště to sem smile.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Mar 26 2007 07:20am
Sobe vis ze si ani nepamatuju jak laugh.gif
no tady je par rad:
1) v nastaveni firewall si povol diablo
2) stahni si 1.11 patch primo z www.battle.net a patchni si to primo, to pomohlo jednomu mymu kamosovi
3) mas instalovanou hru nebo kopirovanou? problem by mohl byt v registrech (muj casty problem laugh.gif )
4) povypinej nepotrebne sitove procesy (nenavidim hlasky typu Connection Timed-out)
5) doufej ze tady nekdo postne neco jineho co by ti mohlo pripadne pomoct...

jo a za 6) reinstall smile.gif a kdyz nepujde tak reinstall wink.gif a kdyz nepujde tak reinstall biggrin.gif (kdybys nevedel proc tak je to proto aby ses bez diabla nenudil...)
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll