Quote (IqLimited @ Mon, Mar 12 2007, 07:19pm)
Offer place and space for advertisment in my sign 
Quote (IqLimited @ Mon, Mar 12 2007, 08:04pm)
Quote (IqLimited @ Mon, Mar 12 2007, 07:56pm)
Quote (IqLimited @ Mon, Mar 12 2007, 07:54pm)
Quote (palec @ Mon, Mar 12 2007, 07:46pm)
Quote (Karbec @ Mon, 12 Mar 2007, 21:26)
Quote (IqLimited @ Mon, Mar 12 2007, 07:18pm)
obrovské GZ Karbcovi, k mistu v moji sign. sem zvedav jak dlouho se tam udrzi 

to ja taky ^^
gz

:P:P
gz to palec now.
gz to otko now

gz to palec now
edit:gz to otko now

Quote (IqLimited @ Mon, Mar 12 2007, 08:12pm)
Quote (Karbec @ Mon, Mar 12 2007, 08:09pm)
-.- to je zlatej dul...
uz na to raci seru

jo hold. mit reklamu u spamera ktery brouzdi jak HCL tak SCNL i SCL a dela reklamu vsude kde se podiva. je hold v dnesni dobe zadany.
btw klukove. jestli tam nekdo vydrzi dele nez jeden den, tak tam dodelam odkaz na jeho profil:)