Quote (Sobcz @ Fri, Feb 9 2007, 06:35pm)
Quote (IqLimited @ Fri, Feb 9 2007, 05:34pm)
neni tady nekdo kdo ma nejak moc mista v profilu v donator listu a hodilo by se mu tam jmeno IQLimited ?

pls no spam, only serious offer

ja ja ja ja .... dej to vsechno me ..

na to ze chces byt moderator, tak tohle mi prijde trochu detinske
/davat fg bys mel spis ty ^^
This post was edited by Killer111 on Feb 9 2007 12:03pm