Tak a je to tu koncim uz podruhe a naposled.. cu se venovat uz jen basketballu a neztracet cas s dia.. takze papa..
A ted k vam..
Mike OV - jeden z nej kamo..

Hero_cz - taky kamo mel jsi chvilky kdy jsem te nemel rad a pak zase jo..

undead_lord - mej se.. kamo

exe.NoMore - my se jeste uvidim ty svino nekde

sobcz - diky za donate ( ve vecech ) a za vse co jsi kdy pro me udelal

Leri - asi nejlepsi kamo tady.. mej se a gl

otko - funny.. mej se
doobik - taky funny a diky za nejake ty veci
palec - palce drzim ti palce az se dostanes do NHL

steza - mej se kamo..
Takze timto se uz doufam naposled loucim kua.. a plz nepiste mi zadne picoviny ve stylu cus za mesic apod.
Diky vsem CAO