Quote (sapier @ Wed, Feb 7 2007, 06:38pm)
Quote (IqLimited @ Wed, Feb 7 2007, 05:48pm)
ja nevim no. poradit s botama, byt tebou tak uz si zimni nekupuju, za chvilku je tady leto ze? max tak prechodni, neli spis letni.
ty si vtipny jak cip vidm ze si takovy tard ze nepochopis ZADNY SPAM PLS CO?
vidim ze ted se nejak na cze a svk jsp rozjel jen tak dal myslim se ze tady by se mely davat warny za neco jineho nez postovani tech to topicu
10% warn coments: demence
je to vtip, tak se nerozciluj
mas premyslet predtim nez udelas novy topic