d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Dotaz - Loadder
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jan 13 2007 11:58am
Bych se rad, zeptal jestli loadder je bezpecnej? jestli za to nemuzu dostat ban nebo zavrit acc. A jaky s tim mate zkusenosti?
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jan 13 2007 12:04pm
samo ze mozes, tak ako za kazdy 3rd party program
neskusal som (radsej wink.gif )
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jan 13 2007 12:06pm
a kdyz mam dva cd-keye, ktery sem si koupil, tak proc si nemuzu spustit vickrat dia? to je jako bych to poustel na vice pocitacich.
Member
Posts: 1,547
Joined: Feb 6 2006
Gold: 1,190.00
Jan 13 2007 12:55pm
Autor loaderu sam pise, ze to je 3rd program, za kterej bys teoreticky mohl dostat ban, ale nevi o nikom kdo by ho kdy dostal.
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jan 13 2007 02:33pm
Pouzivam ho od startu sezony, predchozi sezony taky, a v zivote se mi nic nestalo. Jedinne riziko ktere by ti mohlo teoreticky hrozit je ze te nekdo keylogne smile.gif
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 148,922.88
Jan 13 2007 08:34pm
kdyz spustis 2 cd keye najednou pomoci loadera, tak je tu riziko, ze budes hrat d2 tak dlouho, ze zapomenes jit do skoly
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jan 13 2007 09:33pm
Quote (undead_lord @ Sun, Jan 14 2007, 02:34am)
kdyz spustis 2 cd keye najednou pomoci loadera, tak je tu riziko, ze budes hrat d2 tak dlouho, ze zapomenes jit do skoly


Neni, sam sem to testoval.Staci parit cely odpoledne + noc a do skoly se jit hezky vydadat. smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Feb 12 2007 10:26am
mam to udelany tak ze mi to beha dvakrat, ale musim mit nainstalovany 2x dia. prej to jde i jinak tj. jen jednou nainstalovany.
mam s tim maly problem, vzdycky kdyz si treba chci prehodit sam, tak mi to ten druhej char ze hry vykopne. Nevite cim to je plz?
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Feb 12 2007 11:27am
Mi to behalo i takhle ze sem mel 2x nainstalovane D2 s ruznymi dvojicemi keyu.
Jinak jde o to ze do zastupce pridas parametr -mpq cdkey1.mpq a tak dale.
Vychazi to z toho, ze si nejdrive udelas nejakym tim keygenem nebo jak to nazvat (onlyer) ty mpq soubory z jednotlivych keyu, nakopcis je do slozky Diablo II a frcis.
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Feb 12 2007 11:54am
a ze mi to padá nevite cim by to mohlo byt? muze to byt tim ze mam slabej net?
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll