Takze jsme spolu vcera trosku prochazeli www.stodolni.cz, a opet se ukazalo, kdo je vetsi maser, at uz ve hre, nebo jinde!
V chlastu jsem si ho povodil jak nic - k tomu nelze nic dodat!
Dal jsem ho i v páce jak nic, je totiz strasne slaby, i kdyz je vetsi nez ja.
Ale jinak je to nejdrsnejsi klucina v okoli Ostravy, nejhodnejsi, nejmilejsi, nejvstricnejsi. Vtelena rozumnost. Malem nabalil drsne rostenky a tak.
NestorQuinn like.
Mame i fotky, ale Lerak se je boji publikovat, protoze.. jsou nejake divne.