d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lerak Drunking Devil > harhar
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 293
Joined: Apr 22 2006
Gold: 8.37
Dec 1 2006 10:33am
Lerak je stransy ozralec.. kdo by s nim nekdy chtel jit nekam kalit, tak vam radim, aby nechdoil.. je to vazne na vlastni nebezpeci..
a ted commenty...
vlastne jsme jeste nepili, ale mam takove podezreni, ze nekdo z nas spatne skonci. A ja nikdy neprohravam, jak jiste vsichni vite.
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Dec 1 2006 10:36am
Quote (saesa @ Fri, Dec 1 2006, 04:33pm)
Lerak je stransy ozralec.. kdo by s nim nekdy chtel jit nekam kalit, tak vam radim, aby nechdoil.. je to vazne na vlastni nebezpeci..
a ted commenty...
vlastne jsme jeste nepili, ale mam takove podezreni, ze nekdo z nas spatne skonci. A ja nikdy neprohravam, jak jiste vsichni vite.


to ses potom jak zero
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Dec 1 2006 10:44am
SAESA FTW!
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Dec 1 2006 10:56am
Quote (saesa @ Fri, 1 Dec 2006, 17:33)
Lerak je stransy ozralec..

posledni dobou jo, musim souhlasit, btw go on icq again! :>

Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Dec 1 2006 11:44am
Quote (Sentinel4 @ Fri, Dec 1 2006, 05:36pm)
Quote (saesa @ Fri, Dec 1 2006, 04:33pm)
Lerak
je stransy ozralec.. kdo by s nim nekdy chtel jit nekam kalit, tak vam
radim, aby nechdoil.. je to vazne na vlastni nebezpeci..
a ted commenty...
vlastne
jsme jeste nepili, ale mam takove podezreni, ze nekdo z nas spatne
skonci. A ja nikdy neprohravam, jak jiste vsichni vite.


to ses potom jak zero


Saesa lze, vždy kdy se semnou setkal PROHRÁL a pak leavnul game ! smile.gif
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Dec 1 2006 11:58am
Quote (z3r0. @ Fri, Dec 1 2006, 05:44pm)
Quote (Sentinel4 @ Fri, Dec 1 2006, 05:36pm)
Quote (saesa @ Fri, Dec 1 2006, 04:33pm)
Lerak
je stransy ozralec.. kdo by s nim nekdy chtel jit nekam kalit, tak vam
radim, aby nechdoil.. je to vazne na vlastni nebezpeci..
a ted commenty...
vlastne
jsme jeste nepili, ale mam takove podezreni, ze nekdo z nas spatne
skonci. A ja nikdy neprohravam, jak jiste vsichni vite.


to ses potom jak zero


Saesa lze, vždy kdy se semnou setkal PROHRÁL a pak leavnul game ! smile.gif


prohra ... neznam

Member
Posts: 4,161
Joined: Feb 9 2005
Gold: 0.00
Dec 1 2006 02:18pm
prosim.
Member
Posts: 293
Joined: Apr 22 2006
Gold: 8.37
Dec 2 2006 02:58am
Takze jsme spolu vcera trosku prochazeli www.stodolni.cz, a opet se ukazalo, kdo je vetsi maser, at uz ve hre, nebo jinde!
V chlastu jsem si ho povodil jak nic - k tomu nelze nic dodat!
Dal jsem ho i v páce jak nic, je totiz strasne slaby, i kdyz je vetsi nez ja. laugh.gif

Ale jinak je to nejdrsnejsi klucina v okoli Ostravy, nejhodnejsi, nejmilejsi, nejvstricnejsi. Vtelena rozumnost. Malem nabalil drsne rostenky a tak.
NestorQuinn like.
Mame i fotky, ale Lerak se je boji publikovat, protoze.. jsou nejake divne. biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Dec 2 2006 03:04am
Quote (saesa @ Sat, Dec 2 2006, 08:58am)
Takze jsme spolu vcera trosku prochazeli www.stodolni.cz, a opet se ukazalo, kdo je vetsi maser, at uz ve hre, nebo jinde!
V chlastu jsem si ho povodil jak nic - k tomu nelze nic dodat!
Dal jsem ho i v páce jak nic, je totiz strasne slaby, i kdyz je vetsi nez ja.  laugh.gif

Ale jinak je to nejdrsnejsi klucina v okoli Ostravy, nejhodnejsi, nejmilejsi, nejvstricnejsi. Vtelena rozumnost. Malem nabalil drsne rostenky a tak.
NestorQuinn like.
Mame i fotky, ale Lerak se je boji publikovat, protoze.. jsou nejake divne. biggrin.gif


jsou divne v tom ze je na nich nekdo divnej ? biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Dec 2 2006 03:20am
Quote (saesa @ Sat, Dec 2 2006, 08:58am)
Takze jsme spolu vcera trosku prochazeli www.stodolni.cz, a opet se ukazalo, kdo je vetsi maser, at uz ve hre, nebo jinde!
V chlastu jsem si ho povodil jak nic - k tomu nelze nic dodat!
Dal jsem ho i v páce jak nic, je totiz strasne slaby, i kdyz je vetsi nez ja.
laugh.gif

Ale jinak je to nejdrsnejsi klucina v okoli Ostravy, nejhodnejsi, nejmilejsi, nejvstricnejsi. Vtelena rozumnost. Malem nabalil drsne rostenky a tak.
NestorQuinn like.
Mame i fotky, ale Lerak se je boji publikovat, protoze.. jsou nejake divne. biggrin.gif


LoL NEGUJTE tuhle vetu kdyz si ji budete cist aby dostala praveho zneni biggrin.gif

This post was edited by Leri on Dec 2 2006 03:24am
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll