d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vomlouvaci Topic > to tu este nemame
1236Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 17 2006 02:15pm
možná protože nikdo se zatim nikomu tady nevomluvil ? wink.gif

tak sem nr. 1

Promiò Viky ty víš, že tì mam rád ^^

PS: a esli chceš vyklepnout v lamách tak øekni wink.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Oct 17 2006 02:20pm
omlouvam se ale tys dal 5fg za vomlouvaci topic??? 700+ posts smile.gif

This post was edited by AcedraC on Oct 17 2006 02:21pm
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Oct 17 2006 02:23pm
hh, ja si celou dobu delal srandu, jsem te chtel prevest smile.gif))

dokonce jsem radovi a killerovi poslal pm s textem: koukejte jak vydeptam soba, az ho prinutim se omluvit, nebo nejak tak to bylo smile.gif)

Abys me urazil, to bys musel rict uplne jiny veci smile.gif, musis uznat, ze jsem Te dobehl hh

Anyway sent 5fg za topic smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 17 2006 02:25pm
Quote (Sentinel4 @ Tue, Oct 17 2006, 08:23pm)
hh, ja si celou dobu delal srandu, jsem te chtel prevest smile.gif))

dokonce jsem radovi a killerovi poslal pm s textem: koukejte jak vydeptam soba, az ho prinutim se omluvit, nebo nejak tak to bylo smile.gif)

Abys me urazil, to bys musel rict uplne jiny veci smile.gif, musis uznat, ze jsem Te dobehl hh

Anyway sent 5fg za topic smile.gif


no tak teï sem nasranej já .. ale aspoò sem založil usefull topic biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 17 2006 02:28pm
sob pwnt biggrin.gif
Member
Posts: 4,161
Joined: Feb 9 2005
Gold: 0.00
Oct 17 2006 02:35pm
omlouvam se.
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Oct 17 2006 02:37pm
Quote (NestorQuinn @ Tue, Oct 17 2006, 08:35pm)
omlouvam se.


omluvu prijimam
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 17 2006 02:37pm
nasrat ... pff aspoò se umim vomluvit... nechci vám šahat do svìdomí ale nìkterejm z vás to evidentnì chybí ..

až na Quinna ofc wink.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Oct 17 2006 02:41pm
Quote (Sobcz @ Tue, Oct 17 2006, 08:37pm)
nasrat ... pff aspoò se umim vomluvit... nechci vám šahat do svìdomí ale nìkterejm z vás to evidentnì chybí ..

až na Quinna ofc wink.gif


jo sobiku, promin za to smile.gif ale to se proste nedalo neudelat.. thumbs.gif
Member
Posts: 3,803
Joined: Apr 20 2005
Gold: 33.48
Oct 17 2006 06:33pm
Quote (NestorQuinn @ Tue, 17 Oct 2006, 21:35)
omlouvam se.

smula, mel sis to rozmyslet, nez jsi to udelal.
Go Back To České a Slovenské Topic List
1236Next
Add Reply New Topic New Poll