hh, ja si celou dobu delal srandu, jsem te chtel prevest

))
dokonce jsem radovi a killerovi poslal pm s textem: koukejte jak vydeptam soba, az ho prinutim se omluvit, nebo nejak tak to bylo

)
Abys me urazil, to bys musel rict uplne jiny veci

, musis uznat, ze jsem Te dobehl hh
Anyway sent 5fg za topic