d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > <user Away> > Hlaste kdo kdy jde pryc :-)
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 18 2006 01:04pm
Mel jsem takovy pocit ze uz tu ten topic nekde je, hledal pomerne dlouho, tak jsem hledal a hledal, ale nenasel tak jsem zalozil tento.
Mel by slouzit k tomu ze tu kazdy nahlasi kdy jde nekam pryc, v podstate hlasi svou nepritomnost. Nerad bych aby z tohohle topicu se stal ten toho typu, ze tu nekdo napise ze za 3 tydny nekam jede.


Zitra rano odjizdim na 6ti denni skolni vylet do Krkonos, bude to pekna makacka na nohy, tura jedna za druhou.
Predpokladany navrat je v sobotu ve vecernich hodinach. Mejte se tady zatim pekne smile.gif

Sobcz: Hooks In You smile.gif

This post was edited by Leri on Jun 18 2006 01:11pm
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jun 18 2006 01:05pm
ve ctvrtek jedu na vylet ze tridou, predpoklady navrat ponedli v dopolednich hodinach.
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Jun 18 2006 01:08pm
Ja ficim 22. Juna na Splav maleho Dunaja,maximalna ozieracka,fajcivacka,ale budem tam s gosu parotu,tj Nebude to len otom,ist sa naj3b4t,ale o tom,ze tam je velka oslava,na ktorej sa URCITE ozereme biggrin.gif ...Ale my nejsme blby,vieme sa krotit biggrin.gif ..
Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 18 2006 01:09pm
mno ja jedu pristi pondeli na 3 dny se tridou ke kamosovi na vypujceny barak od starosty z jedne mensi vesnice
uz jsem tam byl minuyl rok y musim rict ze n1 pobyt s chlastem a babama biggrin.gif
navic jede se bez ucitele wink.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 18 2006 01:10pm
22. frcim na poznavaci vylet do Normandie ... Omaha, katedrála v Ruan nabo jaxe to píše biggrin.gif a cestou tøeba "Mažonetova liniie" biggrin.gif
tešim se jak Sob smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 18 2006 01:16pm
streda az patek - skolni vylet na hlubokou

dalsi pondeli az streda - skolni vylet do Osvetimi :/
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 18 2006 03:50pm
pondeli 6 00-14 00 vylet do skoly v utery ve stredu ctvrtek v patek taky xD
ne jen projevu ze se mate nekam jezd ja bych byl rad nekam na vylet no nechce me nekdo vzit? xD
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Jun 18 2006 11:26pm
ja mam kazdy den od 9.00 do 19.30 vylet do prace. makacka jak svina, ale je to na koupaku, tak tam aspon obcas poradne kundicky tongue.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 19 2006 07:41am
Quote (IqLimited @ Mon, 19 Jun 2006, 07:26)
ja mam kazdy den od 9.00 do 19.30 vylet do prace. makacka jak svina, ale je to na koupaku, tak tam aspon obcas poradne kundicky tongue.gif


hh v opave na koupaku? hele co tam delas, nekterej den si te tam snad najdu wink.gif (PM pls)
jinak ja jsem byl na cyklistaku a pres prazdniny jedu s nej. pravdepodobnosti na Masters, takze to hlasim predem wink.gif
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Jun 19 2006 02:27pm
Quote (MrReaper @ Mon, Jun 19 2006, 01:41pm)
Quote (IqLimited @ Mon, 19 Jun 2006, 07:26)
ja mam kazdy den od 9.00 do 19.30 vylet do prace. makacka jak svina, ale je to na koupaku, tak tam aspon obcas poradne kundicky tongue.gif


hh v opave na koupaku? hele co tam delas, nekterej den si te tam snad najdu wink.gif (PM pls)
jinak ja jsem byl na cyklistaku a pres prazdniny jedu s nej. pravdepodobnosti na Masters, takze to hlasim predem wink.gif


pm sent happy.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll