Mel jsem takovy pocit ze uz tu ten topic nekde je, hledal pomerne dlouho, tak jsem hledal a hledal, ale nenasel tak jsem zalozil tento.
Mel by slouzit k tomu ze tu kazdy nahlasi kdy jde nekam pryc, v podstate hlasi svou nepritomnost. Nerad bych aby z tohohle topicu se stal ten toho typu, ze tu nekdo napise ze za 3 tydny nekam jede.
Zitra rano odjizdim na 6ti denni skolni vylet do Krkonos, bude to pekna makacka na nohy, tura jedna za druhou.
Predpokladany navrat je v sobotu ve vecernich hodinach. Mejte se tady zatim pekne

Sobcz: Hooks In You
This post was edited by Leri on Jun 18 2006 01:11pm