Quote (ghetofu @ Sat, Aug 9 2008, 10:24pm)
Jelikož se tu v poslední době objevilo strašně moc inteligentních topiců.....Musím k tomu přidat můj neinteligentní.
Zde postujte věci které nemáte rádi, ale musíte k tomu mít odůvodnění.
Ja nemám rád Soba, protože je Emo.
A nemám rád Emo, protože Sob.
ja nemam rád tebe páč máš moc fg