d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Proč Nemáte Rádi > Heh
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 9 2008 04:24pm
Jelikož se tu v poslední době objevilo strašně moc inteligentních topiců.....Musím k tomu přidat můj neinteligentní.

Zde postujte věci které nemáte rádi, ale musíte k tomu mít odůvodnění.



Ja nemám rád Soba, protože je Emo.
A nemám rád Emo, protože Sob.
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Aug 9 2008 04:25pm
nemam rad chlupaty lidi protoze jsou chlupaty
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 9 2008 04:25pm
Quote (ghetofu @ Sat, Aug 9 2008, 10:24pm)
Jelikož se tu v poslední době objevilo strašně moc inteligentních topiců.....Musím k tomu přidat můj neinteligentní.

Zde postujte věci které nemáte rádi, ale musíte k tomu mít odůvodnění.



Ja nemám rád Soba, protože je Emo.
A nemám rád Emo, protože Sob.


ja nemam rád tebe páč máš moc fg
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 9 2008 04:27pm
Taky nemám rád pokemony...pač jsem žádného nechytil...

Nemám rád letající prasata, protože žijou daleko.

Nemám rád peníze, protože jich mám málo.

Nemám rád alkohol, protože mi je ráno blbě.
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Aug 9 2008 04:34pm
ghetofu the troll
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Aug 9 2008 04:39pm
Quote (Lua @ Sun, 10 Aug 2008, 00:25)
ja nemam rád tebe páč máš moc fg


aj mna nemas rad ?? biggrin.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 9 2008 04:41pm
Nemám rád tenhle topic, protože asi jedinej má na CZE/SVK smysl.
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Aug 9 2008 04:43pm
Quote (ghetofu @ Sun, 10 Aug 2008, 00:41)
Nemám rád tenhle topic, protože asi jedinej má na CZE/SVK smysl.


srsly now?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Aug 10 2008 12:47am
Nemám rád ghetofa protože se přivazuje ke stromům sad.gif a protože jí tofu sad.gif a protože píchá tygříky sad.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Aug 10 2008 02:03am
Quote (Sobcz @ Sun, Aug 10 2008, 06:47am)
Nemám rád ghetofa protože se přivazuje ke stromům sad.gif a protože jí tofu sad.gif a protože píchá tygříky sad.gif


a protože zakládá skvělé a rozumné topicy

a foxcompanyho, various reasons...
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll