d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > keylogger Repost > Potreuju Poradit :d
1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,537
Joined: Jun 15 2008
Gold: 20,552.00
Jul 26 2008 12:06pm
čau, potřeboval bych poradit jak mam rozběhat loader sad.gif vzdy kdyz ho chci rozbalit tak se mi napise: "aplikace nemohla byt spuštěna, protože součást storm.dll nelze najít. Potíže pravděpodobně odstaníte opětovnou instalací apliakce" zkousel sem vse storm.dll mam a stahoval sem ho i a pořád nic, zkoušel znova stahovat, reinstaloval sem d2 sad.gif ... nevíte co s tim ?? smile.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 26 2008 12:08pm
General help

nechapu za prve ) mas tu help topic
za 2) proc delas 2 topici
za 3) na general helpu ti to stejne zavrou protoze je to third party program
btw nevim co s tim ale mas tu Help topic
Member
Posts: 6,537
Joined: Jun 15 2008
Gold: 20,552.00
Jul 26 2008 12:09pm
Quote (Nipik @ Sat, Jul 26 2008, 06:08pm)
General help

nechapu za prve ) mas tu help topic
za 2) proc delas 2 topici
za 3) na general helpu ti to stejne zavrou protoze je to third party program
btw nevim co s tim ale mas tu Help topic


kua biggrin.gif to byl nakej poděl mi tam neslo napsal keylogger biggrin.gif
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 26 2008 12:13pm
dobře ti tak zmrde, ať ti hacknou účet
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 26 2008 12:15pm
nemam rád čůráky jako jsi ty!
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Jul 26 2008 12:23pm
Quote (Wourly @ Sat, Jul 26 2008, 06:15pm)
nemam rád čůráky jako jsi ty!


a ja nemam rad low postery s 1.73 fg co maj 20 warn a maji kecu plny tanga ... stfu gayed lord

i on je novy a srat se posranych help topicach to lustit jak curak to je fakt pro kripli asi si to tak delal i ty??? stfu pls
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 26 2008 12:34pm
Quote (Black_WoH @ Sat, 26 Jul 2008, 20:23)
a ja nemam rad low postery s 1.73 fg co maj 20 warn a maji kecu plny tanga ... stfu gayed lord

i on je novy a srat se posranych help topicach to lustit jak curak to je fakt pro kripli asi si to tak delal i ty??? stfu pls


lol to je na me? ja sem nikdy nepotreboval pomoc umim si s vetsinou veci poradit sam a nemusim tu delat 2 topici na jedno a to sami tema kdyz uz tu ten help topic je tak at ho vyuziva snad ma oci aby si neco precet a zas tak novej tu neni ma 600 postu tak zase uber paru, ja chtel jen helpnout
edit: nene to bylo na me to de vydet


ono to nebylo na me ale z toho dolniho topicu to tak vypadalo ok biggrin.gif sry

This post was edited by Nipik on Jul 26 2008 12:42pm
Member
Posts: 6,537
Joined: Jun 15 2008
Gold: 20,552.00
Jul 26 2008 12:35pm
Quote (Nipik @ Sat, Jul 26 2008, 06:34pm)
lol to je na me? ja sem nikdy nepotreboval pomoc umim si s vetsinou veci poradit sam a nemusim tu delat 2 topici na jedno a to sami tema kdyz uz tu ten help topic je tak at ho vyuziva snad ma oci aby si neco precet a zas tak novej tu neni ma 600 postu tak zase uber paru


koukej i ty.. ty 20 warn nemas tak vklidu..
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Jul 26 2008 12:40pm
Quote (Nipik @ Sat, Jul 26 2008, 06:34pm)
lol to je na me? ja sem nikdy nepotreboval pomoc umim si s vetsinou veci poradit sam a nemusim tu delat 2 topici na jedno a to sami tema kdyz uz tu ten help topic je tak at ho vyuziva snad ma oci aby si neco precet a zas tak novej tu neni ma 600 postu tak zase uber paru, ja chtel jen helpnout
edit: nene to bylo na me to de vydet


to nebylo na tebe promin jestli sis to myslel to bylo na toho low postera ...

wourly icon_pointr.gif best flammer and spammer in cze-1 channel in bnet .. pala WAD i think

new !! :

jj v poho stejne tuty topici a cely tuto cz je jen o spamu a obcas nekdo lozi nakej ten normalni topic smile.gif)

This post was edited by Black_WoH on Jul 26 2008 12:54pm
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jul 26 2008 01:19pm
Quote (Black_WoH @ Sat, 26 Jul 2008, 19:23)
a ja nemam rad low postery s 1.73 fg co maj 20 warn a maji kecu plny tanga ... stfu gayed lord

i on je novy a srat se posranych help topicach to lustit jak curak to je fakt pro kripli asi si to tak delal i ty??? stfu pls


nemam rad 06 membry a vejs :/
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Closed New Topic New Poll