d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Open Duels > ...
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 25 2008 06:48am
Vzhledem k tomu že nejde battle.net můžeme teda konečně udělat ty open duely smile.gif
Vemu tam legit chary smile.gif

Nemůžu ale ložit...Skuste někdo ložnout...Zatim jdu jíst tak postujte smile.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 25 2008 06:50am
Quote (Wourly @ Fri, 25 Jul 2008, 14:48)
Vzhledem k tomu že nejde battle.net můžeme teda konečně udělat ty open duely smile.gif
Vemu tam legit chary smile.gif

Nemůžu ale ložit...Skuste někdo ložnout...Zatim jdu jíst tak postujte smile.gif


omg mad1.gif co pak nevis ze tu uz jeden takovej topic je? musis to tu delat jeste vic off nez uz to je ? http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=19095904&f=264
+1
Quote
ses vazne nenapravitelnej a hloupej ... wanna-be-minimod ?
no tj mozna prvni off topic to neni tak uplne off od kamarada wourlyho.


nevim co na takovy keci rict asi jenom hled si svyho
a neni ti nic do toho co chci tady udelat i kdybych chtel bejt treba admin tak tobe to muze bejt uplne jedno ne? uz by si mi moch vysvetlit o co ti de.. kdyztak mi napis co ti na me tak vadi treba by se to dalo nak vyresit

This post was edited by Nipik on Jul 25 2008 07:07am
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jul 25 2008 07:00am
Quote (Nipik @ Fri, 25 Jul 2008, 14:50)
omg  mad1.gif co pak nevis ze tu uz jeden takovej topic je? musis to tu delat jeste vic off nez uz to je ?  http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=19095904&f=264
+1


ses vazne nenapravitelnej a hloupej ... wanna-be-minimod ?
no tj mozna prvni off topic to neni tak uplne off od kamarada wourlyho.
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 25 2008 07:07am
proč každej píše "keci"?
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 25 2008 07:15am
Quote (EGY @ Fri, Jul 25 2008, 01:00pm)
ses vazne nenapravitelnej  a hloupej ... wanna-be-minimod ?
no tj mozna prvni off topic to neni tak uplne off od kamarada wourlyho.


Quote (Nipik @ Fri, Jul 25 2008, 12:50pm)
nevim co na takovy keci rict asi jenom hled si svyho
a neni ti nic do toho co chci tady udelat i kdybych chtel bejt treba admin tak tobe to muze bejt uplne jedno ne? uz by si mi moch vysvetlit o co ti de.. kdyztak mi napis co ti na me tak vadi treba by se to dalo nak vyresit


kreténi
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jul 25 2008 07:19am
Quote (Nipik @ Fri, 25 Jul 2008, 14:50)
nevim co na takovy keci rict asi jenom hled si svyho
a neni ti nic do toho co chci tady udelat i kdybych chtel bejt treba admin tak tobe to muze bejt uplne jedno ne? uz by si mi moch vysvetlit o co ti de.. kdyztak mi napis co ti na me tak vadi treba by se to dalo nak vyresit


nic proti tobe nemam. a co mi vadi je blbost a hloupost.

Quote (Esantin @ Fri, 25 Jul 2008, 15:07)
proč každej píše "keci"?


pze neumi cesky ?

Quote (Wourly @ Fri, 25 Jul 2008, 15:15)
kreténi


jj sme u mad ?

This post was edited by EGY on Jul 25 2008 07:23am
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jul 25 2008 07:20am
Quote (EGY @ Fri, Jul 25 2008, 01:19pm)
pze neumi cesky ?


pze taky nevypada cesky biggrin.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 25 2008 08:49am
Quote (EGY @ Fri, 25 Jul 2008, 15:19)
jj sme u mad ?


tongue.gif nejsem hloupej , ba naopak sem chytrej a cestnej :/
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 25 2008 09:33am
Quote (Nipik @ Fri, 25 Jul 2008, 16:49)
tongue.gif nejsem hloupej , ba naopak sem chytrej a cestnej :/


jj tak buy moar fg
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 25 2008 10:48am
Quote (Karbec @ Fri, 25 Jul 2008, 16:33)
jj tak buy moar fg




DONATE?
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll