d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hej Buzny Jak Dlouho?
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jul 14 2008 02:55pm
KOLIK CASU TRAVITE NA KOMPU DENNE? JA SEM NA NEM TAK 8HODIM ZA DEN PAK JDU VEN A PAK SI JESTE SEDNU PRIPADA MI TO TROSKU MOC CO MYSLITE?
E : TREBA VCERA NEBO KDY BYLA NEDELE SEM PARIL SNAD 16HODIN :/

This post was edited by Log_in on Jul 14 2008 02:57pm
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 14 2008 02:56pm
Quote (Log_in @ Mon, Jul 14 2008, 09:55pm)
KOLIK CASU TRAVITE NA KOMPU DENNE? JA SEM NA NEM TAK 8HODIM ZA DEN PAK JDU VEN A PAK SI JESTE SEDNU PRIPADA MI TO TROSKU MOC CO MYSLITE?


hm ja si tento tyden užiju v hospodě / venku a u pc smile.gif od pondělí zase prace.
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 14 2008 02:58pm
24/7 ofc
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jul 14 2008 03:14pm
7-10hod skoro kazdej den
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jul 14 2008 03:15pm
vod tý doby co mam buchtu se to hodně zredukovalo .. ~~ a teďka eště do toho vejška..
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Jul 14 2008 03:20pm
cez skolsky rok asi 10-16 hodin aj viec niekedy lebo furt rysujem hlupe ciarky v Autocade apod.
a cez prazdniny robim veci ktore nestiham cez rok cize furt daco opravujem upratujem chodim von pomaham
sem tam chodim na vylety a tak a ked daco zvysi casu spim
objavil som kuzlo spanku smile.gif
a ked sa mi este zvysi cas tak sedim za kompom a bavim sa s PS alebo hram d2 a slintam nad d3
ale asi tak 3-5 hodin cez prazdniny smile.gif


Quote (Esantin @ Mon, 14 Jul 2008, 22:58)
24/7 ofc
24/7 = 10k fg izi biggrin.gif

Quote (Sobcz @ Mon, 14 Jul 2008, 23:15)
vod tý doby co mam buchtu se to hodně zredukovalo .. ~~ a teďka eště do toho vejška..

ja som jedol vcera buchtu lekvarovu od babky ale az tolko casu mi to nezabralo asi tak 2-3 minuty

Quote (jirun @ Mon, 14 Jul 2008, 23:21)
njn uz tejden bez pripojeni

.. btw fakt je Leri female ?!? http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=20548966&f=276&st=0  ohmy.gif

a ty si sa nam tu kde vzal skade ruka skade noha ?? tongue.gif

This post was edited by AcedraC on Jul 14 2008 03:24pm
Member
Posts: 509
Joined: Apr 26 2007
Gold: 126.38
Jul 14 2008 03:21pm
njn uz tejden bez pripojeni

.. btw fakt je Leri female ?!? http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=20548966&f=276&st=0 ohmy.gif
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 14 2008 03:24pm
když je čas tak 16/7
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Jul 14 2008 03:25pm
Quote (Wourly @ Mon, 14 Jul 2008, 23:24)
když je čas tak 16/7


zbytok casu si odsavas sople ? tongue.gif
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 14 2008 03:26pm
Quote (jirun @ Mon, Jul 14 2008, 09:21pm)
njn uz tejden bez pripojeni

.. btw fakt je Leri female ?!? http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=20548966&f=276&st=0  ohmy.gif


lery je hermafrodyt!

Quote (AcedraC @ Mon, Jul 14 2008, 09:25pm)
zbytok casu si odsavas sople ? tongue.gif


nee biggrin.gif

to doma nemam

This post was edited by Wourly on Jul 14 2008 03:27pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll