cez skolsky rok asi 10-16 hodin aj viec niekedy lebo furt rysujem hlupe ciarky v Autocade apod.
a cez prazdniny robim veci ktore nestiham cez rok cize furt daco opravujem upratujem chodim von pomaham
sem tam chodim na vylety a tak a ked daco zvysi casu spim
objavil som kuzlo spanku
a ked sa mi este zvysi cas tak sedim za kompom a bavim sa s PS alebo hram d2 a slintam nad d3
ale asi tak 3-5 hodin cez prazdniny

Quote (Esantin @ Mon, 14 Jul 2008, 22:58)
24/7 ofc
24/7 = 10k fg izi

Quote (Sobcz @ Mon, 14 Jul 2008, 23:15)
vod tý doby co mam buchtu se to hodně zredukovalo .. ~~ a teďka eště do toho vejška..
ja som jedol vcera buchtu lekvarovu od babky ale az tolko casu mi to nezabralo asi tak 2-3 minuty
Quote (jirun @ Mon, 14 Jul 2008, 23:21)
a ty si sa nam tu kde vzal skade ruka skade noha ??
This post was edited by AcedraC on Jul 14 2008 03:24pm