d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Dneska Mám Narozeniny! > :)
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 3 2008 04:14am
Pijte slavte na moji počest! smile.gif Kdo dnes nevypije ani jedno pivo nebo nějaké alko neuctí mé výročí narození! smile.gif
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Jul 3 2008 04:18am
no teda vsetko najlepsie smile.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jul 3 2008 04:20am
gz gheto
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 3 2008 04:27am
GZ GZ GZ GZ ghetiku smile.gif wub.gif hehe pivo bych si dal ale nevim nevim jestli uz jsem vyleceny ze sracky tak te zapiju nekdy jindy wink.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 3 2008 04:32am
děkuji všem smile.gif a aby jste neřekli že jsem nějakej škrt smile.gif
tak tady odemně máte FERRARI! smile.gif

Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Jul 3 2008 04:38am
Quote (ghetofu @ Thu, 3 Jul 2008, 12:32)
děkuji všem smile.gif a aby jste neřekli že jsem nějakej škrt smile.gif
tak tady odemně máte FERRARI! smile.gif

http://img02.picoodle.com/img/img02/6/10/15/f_762pxFerrarm_09ce2b2.jpg


no ale ja by som chcel cervene :/
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 3 2008 04:42am
Ja bych radsi humra smile.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jul 3 2008 04:44am
Quote (fifky-OVA @ Thu, Jul 3 2008, 10:42am)
Ja bych radsi humra smile.gif


tady jednoho mas
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jul 3 2008 04:45am
darek uz jsi dostal predcasne wub.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 3 2008 04:46am
Quote (Leri @ Thu, Jul 3 2008, 11:45am)
darek uz jsi dostal predcasne wub.gif


tobe mam přece také nejradší smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll