☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> A Co > ...
1
2
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 478
Replies: 13
Track Topic
ghetofu
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold
:
9.00
#1
Jun 27 2008 06:00pm
Stejně je všechno na hovno..uplně na hovno...
všechno tak posrany, že by se i ten největší smolař mohl stydět.
This post was edited by ghetofu on Jun 27 2008 06:11pm
hero_cz
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
3,500.00
#2
Jun 27 2008 11:34pm
Quote (ghetofu @ Sat, 28 Jun 2008, 01:00)
Stejně je všechno na hovno..uplně na hovno...
všechno tak posrany, že by se i ten největší smolař mohl stydět.
jj mas pravdu
Karbec
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold
:
717.50
#3
Jun 29 2008 06:20am
pak rikej neco o tom ze ja tady SPAMUJU..
Runn3r
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold
:
13.37
#4
Jun 29 2008 09:07am
Quote (Karbec @ Sun, Jun 29 2008, 01:20pm)
pak rikej neco o tom ze ja tady SPAMUJU..
hehe
a kdo tady nespamuje ?
undead_lord
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
142,585.88
#5
Jun 29 2008 09:16am
Quote (ghetofu @ Sat, 28 Jun 2008, 01:00)
Stejně je všechno na hovno..uplně na hovno...
všechno tak posrany, že by se i ten největší smolař mohl stydět.
o cem mluvis ty varle
Runn3r
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold
:
13.37
#6
Jun 29 2008 09:46am
Quote (undead_lord @ Sun, Jun 29 2008, 04:16pm)
o cem mluvis ty
K
arle
d2jsp Forums -> Other Languages -> České a Slovenské -> A Co -> ...
This post was edited by Runn3r on Jun 29 2008 09:47am
fifky-OVA
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#7
Jun 29 2008 10:37am
Quote (Runn3r @ Sun, Jun 29 2008, 03:07pm)
hehe
a kdo tady nespamuje ?
ja jsem snad jediny kukej na muj ubohy pocet postu
vanys
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold
:
202.00
#8
Jun 29 2008 11:19am
Quote (fifky-OVA @ Sun, Jun 29 2008, 04:37pm)
ja jsem snad jediny kukej na muj ubohy pocet postu
ale prd, jen spamujes malo
undead_lord
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
142,585.88
#9
Jun 29 2008 11:29am
Quote (fifky-OVA @ Sun, 29 Jun 2008, 17:37)
ja jsem snad jediny kukej na muj ubohy pocet postu
vzhledem k tomu ze nehrajes dia/ nejsi/nebyl jsi vubec aktivni tak mas hodne postu
ghetofu
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold
:
9.00
#10
Jun 29 2008 11:30am
Hele tohle je topic o mém utrpení...né o hovně...
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
1
2
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact