☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Prazdniny !! > Konecne Tady :)
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 774
Replies: 26
Track Topic
fifky-OVA
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#1
Jun 27 2008 01:03am
Tak jake mate plany na leto?? More, chata, party..
Ja jako minuly rok ficim 14. na Kretu a vracim se nejak 24 nebo 25 a od srpna uz mi zacina priprava.. takze o zabavu je postarano..
Hai !
This post was edited by fifky-OVA on Jun 27 2008 01:04am
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#2
Jun 27 2008 01:09am
já už mam prázdniny ňákej čas..
bude brigáda, zewl s buchtou, praha, maideni, zewl s buchtou, soustředění a eště nevim co budu dělat celý září ^^
fifky-OVA
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#3
Jun 27 2008 01:18am
Quote (Sobcz @ Fri, Jun 27 2008, 07:09am)
já už mam prázdniny ňákej čas..
bude brigáda, zewl s buchtou, praha, maideni, zewl s buchtou, soustředění a eště nevim co budu dělat celý září ^^
hehe vypada to ze se mam na co tesit pokud udelam maturitu
Sentinel4
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold
:
2.36
#4
Jun 27 2008 01:20am
ja jedu za 14 dnu do irska na cele leto+kus zari
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#5
Jun 27 2008 01:20am
Quote (fifky-OVA @ Fri, Jun 27 2008, 08:18am)
hehe vypada to ze se mam na co tesit pokud udelam maturitu
nj ale musíš se taky někam dostat ... aby sis nešel sednout na pracák
Sentinel4
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold
:
2.36
#6
Jun 27 2008 01:21am
Quote (Sobcz @ Fri, Jun 27 2008, 07:20am)
nj ale musíš se taky někam dostat ... aby sis nešel sednout na pracák
ja uz mam azrizenou praci tady odsud
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#7
Jun 27 2008 01:30am
Quote (Sentinel4 @ Fri, Jun 27 2008, 08:21am)
ja uz mam azrizenou praci tady odsud
no nevim esli je to taková výhra
Esantin
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold
:
646.00
#8
Jun 27 2008 01:31am
já nic pevně stanovenýho nemam, zatim doma, ale určitě se něco najde
fifky-OVA
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#9
Jun 27 2008 01:41am
Quote (Sobcz @ Fri, Jun 27 2008, 07:20am)
nj ale musíš se taky někam dostat ... aby sis nešel sednout na pracák
heh mno tj dalsi problem
navic my jsme prvni rocnik co bude zkouset nove statni maturity takze nevim nevim
hero_cz
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
3,500.00
#10
Jun 27 2008 02:11am
Quote (Esantin @ Fri, 27 Jun 2008, 08:31)
já nic pevně stanovenýho nemam, zatim doma, ale určitě se něco najde
gogo 99 lvl!
vy skolaci se mate ja musim makat v praci
This post was edited by hero_cz on Jun 27 2008 02:11am
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact