d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Prazdniny !! > Konecne Tady :)
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 27 2008 01:03am
Tak jake mate plany na leto?? More, chata, party..

Ja jako minuly rok ficim 14. na Kretu a vracim se nejak 24 nebo 25 a od srpna uz mi zacina priprava.. takze o zabavu je postarano..

Hai ! wub.gif

This post was edited by fifky-OVA on Jun 27 2008 01:04am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 27 2008 01:09am
já už mam prázdniny ňákej čas.. biggrin.gif bude brigáda, zewl s buchtou, praha, maideni, zewl s buchtou, soustředění a eště nevim co budu dělat celý září ^^
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 27 2008 01:18am
Quote (Sobcz @ Fri, Jun 27 2008, 07:09am)
já už mam prázdniny ňákej čas.. biggrin.gif bude brigáda, zewl s buchtou, praha, maideni, zewl s buchtou, soustředění a eště nevim co budu dělat celý září ^^


hehe vypada to ze se mam na co tesit pokud udelam maturitu biggrin.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jun 27 2008 01:20am
ja jedu za 14 dnu do irska na cele leto+kus zari smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 27 2008 01:20am
Quote (fifky-OVA @ Fri, Jun 27 2008, 08:18am)
hehe vypada to ze se mam na co tesit pokud udelam maturitu biggrin.gif


nj ale musíš se taky někam dostat ... aby sis nešel sednout na pracák biggrin.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jun 27 2008 01:21am
Quote (Sobcz @ Fri, Jun 27 2008, 07:20am)
nj ale musíš se taky někam dostat ... aby sis nešel sednout na pracák biggrin.gif


ja uz mam azrizenou praci tady odsud smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 27 2008 01:30am
Quote (Sentinel4 @ Fri, Jun 27 2008, 08:21am)
ja uz mam azrizenou praci tady odsud smile.gif


no nevim esli je to taková výhra rofl.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jun 27 2008 01:31am
já nic pevně stanovenýho nemam, zatim doma, ale určitě se něco najde wink.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 27 2008 01:41am
Quote (Sobcz @ Fri, Jun 27 2008, 07:20am)
nj ale musíš se taky někam dostat ... aby sis nešel sednout na pracák biggrin.gif


heh mno tj dalsi problem wink.gif navic my jsme prvni rocnik co bude zkouset nove statni maturity takze nevim nevim biggrin.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 27 2008 02:11am
Quote (Esantin @ Fri, 27 Jun 2008, 08:31)
já nic pevně stanovenýho nemam, zatim doma, ale určitě se něco najde wink.gif


gogo 99 lvl!

vy skolaci se mate ja musim makat v praci rofl.gif

This post was edited by hero_cz on Jun 27 2008 02:11am
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll