Quote (EnerGyVialD2jsp @ Wed, 18 Jun 2008, 20:27)
a to fakt nejde nejak opravit? treba kdybych napsal blizzardum?dyd je to vazny omezeni ve hre to prece nejak musi jit ne?prece existuje nejaka jina moznost nez zoufale cekat pul roku.. rofl
to byl jen vymecnej pripad koukej na soba ten to mel ,,jen" 14 dni
proste cekej
This post was edited by Nipik on Jun 18 2008 12:36pm