d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské >
Poll > Undeadova Ladder Parta > Aneb Ez 5k Fg Denne
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 45,748
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jun 16 2008 02:15am
luova parta se mi nejak nelibi, radsi bych ji zmenil na undeadovu partu, zni to vic sexy

ted je hlavnim problemem cas, abychom zacli spolecne. Hero bude zacinat driv nez my ostatni smrtelnici, takze hera muzem vyskrtnout ze seznamu

1. lua - sorc
2. hero_cz - hammer -> bude asi hrat sam !!!
3.pugy baba
4.undead_lord - sorc
5. nipik - amazon
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 16 2008 02:19am
Quote (undead_lord @ Mon, 16 Jun 2008, 09:15)
luova parta se mi nejak nelibi, radsi bych ji zmenil na undeadovu partu, zni to vic sexy

ted je hlavnim problemem cas, abychom zacli spolecne. Hero bude zacinat driv nez my ostatni smrtelnici, takze hera muzem vyskrtnout ze seznamu

1. lua - sorc
2. hero_cz - hammer -> bude asi hrat sam !!!
3.pugy baba
4.undead_lord - sorc
5. nipik - amazon


nene budem hrat spolecne
reset bude uz o pulnoci na 99.9% takze bych zacal od zacatku hned jak to pustej kdyz to bude possible pro me ..max bychg si vzal volno no smile.gif))

This post was edited by hero_cz on Jun 16 2008 02:21am
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Jun 16 2008 02:28am
ja furt verim pulnoci smile.gif

This post was edited by pugacov on Jun 16 2008 02:29am
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
Jun 16 2008 02:39am
No ja bych lightku / bliznu / javu klidne dal, ale ja to nedam s casem jako vy nesmrtelni, 24/7 tak enja nehrozi .(
Member
Posts: 45,748
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jun 16 2008 04:23am
Quote (hero_cz @ Mon, 16 Jun 2008, 09:19)
nene budem hrat spolecne
reset bude uz o pulnoci na 99.9% takze bych zacal od zacatku hned jak to pustej kdyz to bude possible pro me ..max bychg si vzal volno no smile.gif))


ty zacne od pulnoci ale my normalni zacnem rano

tak asi nevim jestli ty s lvl 3x budes delat act 1 s nama smile.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 16 2008 04:26am
Quote (undead_lord @ Mon, Jun 16 2008, 12:23pm)
ty zacne od pulnoci ale my normalni zacnem rano

tak asi nevim jestli ty s lvl 3x budes delat act 1 s nama smile.gif


ehm muzem o pulnoci muzem zaci ti v 5 rano... me jeto fuk sem nemocnej ^^
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 16 2008 04:30am
fu reported stealer ^^ stejně je to více jen parta název dostala od toho že sem se první ozval wink.gif
Member
Posts: 45,748
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jun 16 2008 04:36am
Quote (Nipik @ Mon, 16 Jun 2008, 11:26)
ehm muzem o pulnoci muzem zaci ti v 5 rano... me jeto fuk sem nemocnej ^^


ja nebudu zacinat v 5 rano omg ~~

nejsem magor ako hero
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 16 2008 04:41am
Quote (undead_lord @ Mon, 16 Jun 2008, 11:23)
ty zacne od pulnoci ale my normalni zacnem rano

tak asi nevim jestli ty s lvl 3x budes delat act 1 s nama smile.gif


tak vam treba hlpnu smile.gif
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jun 16 2008 04:41am
lol jak to tak sledujem, tak to asi dopadne tak ze rano vstanete a hero vas rushne cez normal + NM biggrin.gif biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll