d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Prazske Kluby
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,084
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Jun 12 2008 04:24pm
Muze mi nekdo doporucit par dobrych prazskych klubu?
Budu ted asi casteji jezdit do Prahy, tak bych rad znal nejake tipy, abych se na to podival zblizka.
Minulou sobotu jsem zkusil na doporuceni Celnici a byl jsem maximalne spokojen, zrovna tam krtil sve nove CD dj Brian.
Slysel jsem jeste ze je dobra Mecca, Infinity, Miš Maš a Duplex. Jen nevim kolik tam treba stoji vstupne, ktere dny je to tam nejlepsi a jake dalsi kluby jsou dobre.
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 13 2008 12:05am
Quote (thebiss @ Thu, 12 Jun 2008, 23:24)
Muze mi nekdo doporucit par dobrych prazskych klubu?
Budu ted asi casteji jezdit do Prahy, tak bych rad znal nejake tipy, abych se na to podival zblizka.
Minulou sobotu jsem zkusil na doporuceni Celnici a byl jsem maximalne spokojen, zrovna tam krtil sve nove CD dj Brian.
Slysel jsem jeste ze je dobra Mecca, Infinity, Miš Maš a Duplex. Jen nevim kolik tam treba stoji vstupne, ktere dny je to tam nejlepsi a jake dalsi kluby jsou dobre.


ještě face to face nebo karlos jsou celkem ok .)
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 13 2008 12:11am
Quote (thebiss @ Thu, 12 Jun 2008, 23:24)
Muze mi nekdo doporucit par dobrych prazskych klubu?
Budu ted asi casteji jezdit do Prahy, tak bych rad znal nejake tipy, abych se na to podival zblizka.
Minulou sobotu jsem zkusil na doporuceni Celnici a byl jsem maximalne spokojen, zrovna tam krtil sve nove CD dj Brian.
Slysel jsem jeste ze je dobra Mecca, Infinity, Miš Maš a Duplex. Jen nevim kolik tam treba stoji vstupne, ktere dny je to tam nejlepsi a jake dalsi kluby jsou dobre.


zkus zlaty strom smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 13 2008 12:22am
Já osobně mam nejradši Futurum a "80es a 90es party" tam. Hrajou tam prostě starý hitovky a na stěnu k tomu promítaj ty zabijácký klipy smile.gif Je to každej pátek a sobotu a myslim že vstup je 90,- (stanice metra Anděl)
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 13 2008 01:37am
Only duplex tongue.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 13 2008 01:41am
Kamikatze , zaplatis 300 a chlastas si non-stop smile.gif (vybrany alhoholy ne vsechno ofc)
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jun 13 2008 01:55am
Quote (Runn3r @ Fri, 13 Jun 2008, 09:37)
Only duplex tongue.gif


Member
Posts: 578
Joined: May 27 2008
Gold: 21.01
Jun 15 2008 04:41am
Duplex,,no tam som raz bol,,daval tam Dj Trava ale ako som odtial odisiel si vobec nepamatam blush.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 15 2008 04:49am
Quote (hellrider @ Sun, Jun 15 2008, 11:41am)
Duplex,,no tam som raz bol,,daval tam Dj Trava ale ako som odtial odisiel si vobec nepamatam blush.gif


a kdo si ty ? biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 15 2008 05:23am
Quote (Sobcz @ Sun, Jun 15 2008, 10:49am)
a kdo si ty ? biggrin.gif


hellrider
Go Back To České a Slovenské Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll