Quote (Black_WoH @ Thu, 12 Jun 2008, 12:30)
mas co delat abys do konce dalsiho leaderu mi dohnal kdyz budes dobrej a to tu sem hodne malo ne jako predtim jen za blbi obchody xx-xxx postu denne a ted 1-7 posts denne -.-
moje slova, kdyz jsem vybotil veci, tak jsem mel 12 topiku ktery jsem 3× dene bumpnul coz je nakej 36 postu a k tomu pises leads a offery davm a este tu postuju takze uplne v poho.. treba takej vanys, ten nema ani jeden trade topic urcite

dobrej smile btw