d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Trade Uspechy Za Letosni Sezonu? > Aneb Jak Hodne Jste Zbohatli? :d
1238Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,695.88
Jun 11 2008 03:10pm
ja asi 3x

uz budu mit vic nez sob smile.gif

akorat loni pred resetem jsem si koupil snad 30 griefu a xx eni, infy a ty nesly vubec prodat. Jsem myslel ze ceny na nonladderu budou vyssi, ale nakonec ceny zustaly stejne jako na byvalem ladderu a dokonce i nizsi

This post was edited by undead_lord on Jun 11 2008 03:11pm
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Jun 11 2008 03:13pm
Quote (undead_lord @ Wed, 11 Jun 2008, 22:10)
ja asi ani jednou

uz budu mit 10x min nez sob smile.gif
akorat loni pred resetem jsem si koupil snad 3 griefu a 1x eni, insight a ty nesly vubec prodat ><


Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 11 2008 03:31pm
Quote (undead_lord @ Wed, Jun 11 2008, 10:10pm)
ja asi 3x

uz budu mit vic nez sob smile.gif

akorat loni pred resetem jsem si koupil snad 30 griefu a xx eni, infy a ty nesly vubec prodat. Jsem myslel ze ceny na nonladderu budou vyssi, ale nakonec ceny zustaly stejne jako na byvalem ladderu a dokonce i nizsi


copak já sem ňáký měřítko ... už skoro rok jen stagnuju.. hold sem moc štedrej wink.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 11 2008 03:32pm
Quote (Sobcz @ Wed, 11 Jun 2008, 22:31)
copak já sem ňáký měřítko ... už skoro rok jen stagnuju.. hold sem moc štedrej wink.gif


ku mne si nebol stedry sad.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 11 2008 03:37pm
Quote (otko @ Wed, Jun 11 2008, 10:32pm)
ku mne si nebol stedry sad.gif


ke mě taky ne, je to hamoun
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 11 2008 03:40pm
Quote (Killer111 @ Wed, Jun 11 2008, 10:37pm)
ke mě taky ne, je to hamoun


pf třeba Lualovi sem koupil enigmu rofl.gif .. vy ste moc majetní .. a otko je průmyslovák .. přece nebudu podporovat konkurenční stát tongue.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 11 2008 03:46pm
Quote (Sobcz @ Wed, 11 Jun 2008, 22:40)
pf třeba Lualovi sem koupil enigmu rofl.gif .. vy ste moc majetní .. a otko je průmyslovák .. přece nebudu podporovat konkurenční stát tongue.gif


uu enigmu si sa plesol teda po vacku rofl.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 11 2008 04:07pm
Quote (Sobcz @ Wed, Jun 11 2008, 09:40pm)
pf třeba Lualovi sem koupil enigmu rofl.gif .. vy ste moc majetní .. a otko je průmyslovák .. přece nebudu podporovat konkurenční stát tongue.gif


a tohle mi třeba sere ta eni nenajde využití páč za par dní se člověk dozví že bude reset a zbytečně si za ní vyhodil moc sad.gif to mě mrzí

btw ste lamy ja na svém kontě neměl nikdy 1k svých fg
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 11 2008 10:53pm
Quote (undead_lord @ Wed, Jun 11 2008, 09:10pm)
ja asi 3x

uz budu mit vic nez sob smile.gif

akorat loni pred resetem jsem si koupil snad 30 griefu a xx eni, infy a ty nesly vubec prodat. Jsem myslel ze ceny na nonladderu budou vyssi, ale nakonec ceny zustaly stejne jako na byvalem ladderu a dokonce i nizsi


ghetofu read!
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
Jun 11 2008 11:15pm
Mno, tak co cennyho jsme ais taky prodal ...
soso 20/20 - asi 2 mesice po resetu asi za 450fg
assa 20/20 - 100fg to uz nebylo terno, bylo to asi 2 mesice zpet
griffona bez bodiku perfect za 350fg
ele skiller 44life, to bylo taky asi mesic/ dva po resetu loni, ten sel tusim za 400 ci 500 (sem i nechce kouknout do transakci)
a pak uz nic zazracnyho ...
Go Back To České a Slovenské Topic List
1238Next
Add Reply New Topic New Poll