d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jakto Ze Mam Najednou Vysoky Ping? > Pojdte Mi Poradit Pindourove
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,748
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jun 7 2008 03:06pm
mam 4 -8 mb inet speed
tstahuju rychlosti 1k

mam routera z nehoz jsem pripojeny primo - tedy snurama

jeste jeden typek se pripojuje pres wifi, nestahuje nic, jenom surfuje a hraje hry

kdyz hraju d2, tak prvnich 10 min mam dobry ping, potom mam 2xx - 3xx ping, a pak jednou za cas se to zase snizi na 90
cim to je? firewall mam jenom windowsacky.

Poradit pls
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 7 2008 03:09pm
nabídka start -> spustit -> "cmd" -> "ping www.seznam.cz -t"
takle zistíš esli máš normálně ping v poho nebo je to připojenim.
Member
Posts: 45,748
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jun 7 2008 03:11pm
Quote (Sobcz @ Sat, 7 Jun 2008, 22:09)
nabídka start -> spustit -> "cmd" -> "ping www.seznam.cz -t"
takle zistíš esli máš normálně ping v poho nebo je to připojenim.


to jsem delal a nezjistil zadny chyby

0% ztraty

9 - 16 ms
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 7 2008 03:14pm
vypni youtube,firewall,utorrent tongue.gif nebo resetni kompa a nebo pockej do zejtra
Member
Posts: 45,748
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jun 7 2008 03:17pm
Quote (Nipik @ Sat, 7 Jun 2008, 22:14)
vypni youtube,firewall,utorrent tongue.gif nebo resetni kompa a nebo pockej do zejtra


tywoe, kdyby to bylo tak snadny tak bych to tu nenapsal

+ zadny vir, spyware
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 7 2008 05:23pm
vypni d2 a máš po starostech
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 7 2008 06:39pm
Quote (Killer111 @ Sun, 8 Jun 2008, 00:23)
vypni d2 a máš po starostech


Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
Jun 7 2008 07:24pm
Quote (undead_lord @ Sat, Jun 7 2008, 09:17pm)
tywoe, kdyby to bylo tak snadny tak bych to tu nenapsal

+ zadny vir, spyware


tomu nikdy never, kazdy antivirak ti najde neco jineho

a proto mam 3 antiviraky, 3 antispyware, fire wall biggrin.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Jun 7 2008 11:45pm
moc stahujes porno ... rofl -.-
procisti comp od viru a aktualizaci
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Jun 8 2008 12:16am
Quote (Killer111 @ Sun, Jun 8 2008, 12:23am)
vypni d2 a máš po starostech


Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll