☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Jakto Ze Mam Najednou Vysoky Ping? > Pojdte Mi Poradit Pindourove
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 914
Replies: 38
Track Topic
undead_lord
Member
Posts: 45,748
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
142,585.88
#1
Jun 7 2008 03:06pm
mam 4 -8 mb inet speed
tstahuju rychlosti 1k
mam routera z nehoz jsem pripojeny primo - tedy snurama
jeste jeden typek se pripojuje pres wifi, nestahuje nic, jenom surfuje a hraje hry
kdyz hraju d2, tak prvnich 10 min mam dobry ping, potom mam 2xx - 3xx ping, a pak jednou za cas se to zase snizi na 90
cim to je? firewall mam jenom windowsacky.
Poradit pls
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#2
Jun 7 2008 03:09pm
nabídka start -> spustit -> "cmd" -> "ping www.seznam.cz -t"
takle zistíš esli máš normálně ping v poho nebo je to připojenim.
undead_lord
Member
Posts: 45,748
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
142,585.88
#3
Jun 7 2008 03:11pm
Quote (Sobcz @ Sat, 7 Jun 2008, 22:09)
nabídka start -> spustit -> "cmd" -> "ping www.seznam.cz -t"
takle zistíš esli máš normálně ping v poho nebo je to připojenim.
to jsem delal a nezjistil zadny chyby
0% ztraty
9 - 16 ms
Nipik
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold
:
0.26
Warn: 90%
#4
Jun 7 2008 03:14pm
vypni youtube,firewall,utorrent
nebo resetni kompa a nebo pockej do zejtra
undead_lord
Member
Posts: 45,748
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
142,585.88
#5
Jun 7 2008 03:17pm
Quote (Nipik @ Sat, 7 Jun 2008, 22:14)
vypni youtube,firewall,utorrent
nebo resetni kompa a nebo pockej do zejtra
tywoe, kdyby to bylo tak snadny tak bych to tu nenapsal
+ zadny vir, spyware
Killer111
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#6
Jun 7 2008 05:23pm
vypni d2 a máš po starostech
hero_cz
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
3,500.00
#7
Jun 7 2008 06:39pm
Quote (Killer111 @ Sun, 8 Jun 2008, 00:23)
vypni d2 a máš po starostech
xLYNXx
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold
:
187.40
#8
Jun 7 2008 07:24pm
Quote (undead_lord @ Sat, Jun 7 2008, 09:17pm)
tywoe, kdyby to bylo tak snadny tak bych to tu nenapsal
+ zadny vir, spyware
tomu nikdy never, kazdy antivirak ti najde neco jineho
a proto mam 3 antiviraky, 3 antispyware, fire wall
Black_WoH
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold
:
6.00
#9
Jun 7 2008 11:45pm
moc stahujes porno ... rofl -.-
procisti comp od viru a aktualizaci
Kebs
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold
:
2,227.00
#10
Jun 8 2008 12:16am
Quote (Killer111 @ Sun, Jun 8 2008, 12:23am)
vypni d2 a máš po starostech
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact