''dobře ty'' není ničí slovo... používá ho dneska už kdejaký jouda...
EDIT:
Quote (Nipik @ Fri, 30 May 2008, 16:17)
snazi se nam pomoct tak trochu ucty ne, ty by si na to hazel bobky nic proti
Nesnaží se nám pomoct. Snaží se získat Trusted Tag

.
This post was edited by palec on May 31 2008 05:31am