d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Potrebuju Helpnout Ohledne Banu > Diky Za Pomoc
1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
May 5 2008 02:46pm
dneska jsem zapnul dia a co nevidim fucking ban - vcera jsem totiz zkousel d2 loader a stejne mi nesel , maphack pouzivam jenom zridka takze fakt nechapu co se jim stalo
stings maphack pouziva asi hodne lidi ...

timto bych potreboval pomoc , 1 : nekdo tusi nejaky mail blizzardu?
2 : pokud nekdo dostal ban , jak dlouho trva a urcite mi zase odblokujou ucet?

predem diky za odpovedi
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
May 5 2008 02:47pm
Quote (Foxcompany @ Mon, May 5 2008, 09:46pm)
dneska jsem zapnul dia a co nevidim fucking ban - vcera jsem totiz zkousel d2 loader a stejne mi nesel , maphack pouzivam jenom zridka takze fakt nechapu co se jim stalo
stings maphack pouziva asi hodne lidi ...

timto bych potreboval pomoc , 1 : nekdo tusi nejaky mail blizzardu?
2 : pokud nekdo dostal ban , jak dlouho trva a urcite mi zase odblokujou ucet?

predem diky za odpovedi


jak to je poprve tak je to na mesic jak to uz je podruhe je to na furt
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
May 5 2008 02:47pm
Quote (sapier @ Mon, 5 May 2008, 20:47)
jak to je poprve tak je to na mesic jak to uz je podruhe je to na furt


takze ode dneska za mesic to odblokujou?
diky za odpoved
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
May 5 2008 02:49pm
Quote (Foxcompany @ Mon, 5 May 2008, 21:47)
takze ode dneska za mesic to odblokujou?
diky za odpoved


ano, presne to znamena "je to na mesic"
ale rozhodne nepocitej s tim, ze se jeste pripojis na acc, na kterym to bylo detekovany

This post was edited by pugacov on May 5 2008 02:50pm
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
May 5 2008 03:01pm
Quote (pugacov @ Mon, 5 May 2008, 20:49)
ano, presne to znamena "je to na mesic"
ale rozhodne nepocitej s tim, ze se jeste pripojis na acc, na kterym to bylo detekovany


hm tak to je stejny jako bych to dostal permanently... mam tam vsechno
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 5 2008 03:04pm
Quote (Foxcompany @ Mon, 5 May 2008, 22:01)
hm tak to je stejny jako bych to dostal permanently... mam tam vsechno


cas skoncit s dia a venovat sa dacomu inemu wink.gif
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
May 5 2008 03:04pm
Quote (otko @ Mon, 5 May 2008, 21:04)
cas skoncit s dia a venovat sa dacomu inemu wink.gif


taky pravda xD
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
May 5 2008 03:21pm
Quote (otko @ Mon, May 5 2008, 09:04pm)
cas skoncit s dia a venovat sa dacomu inemu wink.gif


takhle sem se dostal k wow rofl.gif
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
May 5 2008 03:25pm
Quote (mortwatcher @ Mon, 5 May 2008, 21:21)
takhle sem se dostal k wow rofl.gif


wow je za prachy a to nn cpat penize do hry xD , proste budu doufat ze zase uvidim po mesici muj acc
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
May 5 2008 03:31pm
co ti to pise za hlasku?
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Closed New Topic New Poll