Quote (AcedraC @ Sun, May 4 2008, 10:30am)
ucis sa na matury? ci na skusky na vysku ?
ted matura... ale je to v podstate dva v jednom ... co jinýho se na práva učit než děják a ZSV ... nakou tu logiku už sem se učil a pak eště trochu tu státní správu a pravomoce kdo jaký má a kdo je v čele jakýho úřadu a zákon o vysokejch školách a ústavu.. a vůbec -.-