d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jak Se Nejlíp Donutit K Učení ? > Už Sem Zoufalej
1239Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 4 2008 02:57am
nic nepomáhá .. prostě nedokážu se soustředit.. nemyslet na něco jinýho nebo nedělat něco jinýho ... pomooooc.
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
May 4 2008 03:09am
to sme 2 ^^
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 4 2008 03:16am
tak sme 3
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
May 4 2008 03:25am
mi hovor akurat robim bakalarsku pracu a taaaak sa mi nechce :/ ja neviem na strednej som mal taky system ze som sa neviem 1-2 hodiny ucila a potom som si 10-15 minut zahral nejaku hru a chcelo sa mi ucit lebo som sa tesil ze si zahram smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 4 2008 03:27am
Quote (AcedraC @ Sun, May 4 2008, 10:25am)
mi hovor akurat robim bakalarsku pracu a taaaak sa mi nechce :/ ja neviem  na strednej som mal taky system ze som sa neviem 1-2 hodiny ucila a potom som si 10-15 minut zahral nejaku hru a chcelo sa mi ucit lebo som sa tesil ze si zahram smile.gif


hm tak já to mam navopak rofl.gif .... tak 2 hodinky pařby a 20 min učení biggrin.gif .. víc sem v kuse eště nedal wink.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
May 4 2008 03:30am
ucis sa na matury? ci na skusky na vysku ?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 4 2008 03:33am
Quote (AcedraC @ Sun, May 4 2008, 10:30am)
ucis sa na matury? ci na skusky na vysku ?


ted matura... ale je to v podstate dva v jednom ... co jinýho se na práva učit než děják a ZSV ... nakou tu logiku už sem se učil a pak eště trochu tu státní správu a pravomoce kdo jaký má a kdo je v čele jakýho úřadu a zákon o vysokejch školách a ústavu.. a vůbec -.-
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
May 4 2008 03:41am
Quote (Sobcz @ Sun, May 4 2008, 09:57am)
nic nepomáhá .. prostě nedokážu se soustředit.. nemyslet na něco jinýho nebo nedělat něco jinýho ... pomooooc.


beee aj ja, aj ja sad.gif
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 4 2008 03:41am
Já nevím..já se zatím učit nemusím smile.gif ...ale podle mě je nejdůležitější si to rozdělit na celky, jako nesnažit se si to číst celé najednou..psotě menší část, tu se naučit a mít dobrý pocit z toho jak ti to krásně jde, chvilku se odreagovat...a zase nějakou menší část:)
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 4 2008 03:50am
Quote (Dieoncommand @ Sun, 4 May 2008, 10:41)
beee aj ja, aj ja sad.gif


a ty sa furt len hrajkas



ked niekto cete free hr/fg /w *gemko na bnete

biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
1239Next
Add Reply New Topic New Poll