☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Dnešní Kocert Daniela Landy > Jdete Taky Někdo?
1
2
3
4
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 1120
Replies: 33
Track Topic
Herugurth
Member
Posts: 25,366
Joined: Dec 27 2004
Gold
:
399,657.00
#1
Apr 29 2008 07:45am
Sakra to jsem se rozjel, 3 posty v cze fóru tj u mě tak na měsíc vystaráno =)
Tak co, líbí Landa, chystáte se na koncert dnes nebo na jiný termíny jeho Československa tour? Já bych to zas asi až tak nemusel, ale mladý se líbí...
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#2
Apr 29 2008 08:14am
ne nejdu
nemusim zpěváky co neuměj zpívat
Log_in
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold
:
0.00
#3
Apr 29 2008 08:30am
Quote (Sobcz @ Tue, 29 Apr 2008, 16:14)
ne nejdu
nemusim zpěváky co neuměj zpívat
jednou musim souhlasit
Esantin
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold
:
646.00
#4
Apr 29 2008 08:54am
taky ho moc nemusim..
Nipik
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold
:
0.26
Warn: 90%
#5
Apr 29 2008 09:05am
to je hroznej vocas kdyby se jeste menovaly Orlici :] neumi spivat sice rock neposloucham ale kdyz uz rock tak jedina Tri Sestry
IQLimited
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold
:
4,054.00
#6
Apr 29 2008 09:18am
Já mam Landu rád. Díval jsem se i na Peklo s Landou. Docela pohoda
Jinak nejoblíbeněj song jednoznačně "ona"
On má koncert? neměl teď někdy bouračku?
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#7
Apr 29 2008 11:42am
Quote (Nipik @ Tue, Apr 29 2008, 04:05pm)
to je hroznej vocas kdyby se jeste menovaly Orlici :] neumi spivat sice rock neposloucham ale kdyz uz rock tak jedina Tri Sestry
a teď mi prosimtě řekni kde si vzal to že sou Tři Sestry rock ...
...
Nipik
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold
:
0.26
Warn: 90%
#8
Apr 29 2008 12:40pm
Quote (Sobcz @ Tue, Apr 29 2008, 05:42pm)
a teď mi prosimtě řekni kde si vzal to že sou Tři Sestry rock ...
...
stara pravda Emari
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#9
Apr 29 2008 12:41pm
Quote (Nipik @ Tue, Apr 29 2008, 07:40pm)
stara pravda Emari
já náhodou tři sestry poslouchal .. a myslim že to má k rocku dost daleko
PS: 13k postů .. ho ho ho
Nipik
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold
:
0.26
Warn: 90%
#10
Apr 29 2008 12:49pm
Quote (Sobcz @ Tue, Apr 29 2008, 06:41pm)
já náhodou tři sestry poslouchal .. a myslim že to má k rocku dost daleko
PS: 13k postů .. ho ho ho
to je dobre zes je poslouchal
btw cg k 13k postu
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
1
2
3
4
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact