d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Magic: The Gathering > Zavzpominejte Na Stary Casy!
1238Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Apr 20 2008 12:21pm
Ok vsiml sem si par reakci na muj nju sig, takze sem tohle pridam jako misto kde mi (nam...) muzete pripomenou vase oblibeny karty, ukazat jako balicky vas nejvic nadchly atd.

Rad bych pripomel, ze kazdej kdo kdy MtG hral zna Black Lotus, takze to a podobny karty predstavovat nemusete tongue.gif


Ok, ja zacnu, a hned nasadim latku vysoko wink.gif

Takze, kdysi davno v Ice Age edici vysla karta, ktera sama o sobe, urcite mi date za pravdu, je v podstate uplnej crap:



Za 4M dosnanete 20 Hp, na zacatku kazdyho unkeepu na ni date counter a za kazdej counter platite 2M (Ano, chapete spravne, 1. kolo 2M, dalsi 4M, pak 6M atd) takze se akorat zatapujete
Az nemuzete/nechcete zaplatit, sacrifice, a tech 20 Hp zase ztratite... proste crap tongue.gif

O par mesicu a edici pozdeji v Urza's Destiny vysla podobne v podstate crap karta:



Sorcery za 3M, cilovy hrac ziska kontrolu nad pernamentem vasi kontroly (takze to ani nemuzete pouzit ke kradezim...


O neco pozdeji kolem tehle dvou shit karet vysel dnes jiz legendarni balicek "Trix", v nejzamejsi variante UB control, se spoustou karet na lizani, counter proste control, a pak tyhle 2 smile.gif

Docela izi, zahrajete iluzi, dostanete 20Hp, v pristim kole date 1 counter, zaplatite 2M, zahrajete donate, a iluze ma oponente.

Ten hraje, da counter, a plati 4M ^^ a kazdy kolo navic, takze uz toho asi moc aby vas mohl zabit neziska...a az nebude moc zaplatit, sacrifice, a ztrati 20 hp wink.gif
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Apr 20 2008 12:28pm
sikovne, mtg som nehral uz x rokov :X
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Apr 20 2008 12:32pm
Ja jsem to nikdy nepochopil a nikdy mě ani taková hra nechytla , pač jsem nevěděl o co jde biggrin.gif takže tohle ee
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Apr 20 2008 12:37pm
Zrovna sem chtěl zareagovat na tvuj sig ~~.
Já už taky nějaký pátek mtg nehraju, nebo hraju velmi nepravidelně, proto hraji Legacy a Vintage (Fritku).
Member
Posts: 45,747
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,085.88
Apr 20 2008 12:45pm
stale hraju psychatogy s cervenou a upheavelem ~~

a jinak mam nejradsi kombo static orb / oppozice ~~

jinak Mtg jsem hral tak 4-5 let, a prestal pred 5 lety ;]

vydelal jsem si tak okolo 10k +

This post was edited by undead_lord on Apr 20 2008 12:46pm
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Apr 20 2008 12:51pm
Tak ja postnu casti meho nejoblibenejsiho decku. Bluewhite control
mocný ledovec smile.gif



nepřemožitelný forcáž tongue.gif



a nejvic gosu obrazek counterspellu jaky jsem kdy hral tongue.gif




no jeje, to je nostalgie smile.gif
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Apr 20 2008 12:54pm
dovolim si zareagovat,

opraveny link



This post was edited by weeble on Apr 20 2008 12:57pm
Member
Posts: 45,747
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,085.88
Apr 20 2008 01:03pm
Quote (weeble @ Sun, 20 Apr 2008, 19:54)
dovolim si zareagovat,

opraveny link

http://magic.tcgplayer.com/db/cards/15083.jpg


lol uz ani nevim jaka je to edice biggrin.gif

jinak ten counterspell na tom obrazku mam doma 2x smile.gif

za tri petky v outpostu pred 5 lety , tedka by mel tak hodnotu za 100-200 ? biggrin.gif
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Apr 20 2008 01:05pm
Quote (undead_lord @ Sun, 20 Apr 2008, 21:03)
lol uz ani nevim jaka je to edice biggrin.gif

jinak ten counterspell na tom obrazku mam doma 2x smile.gif

za tri petky v outpostu pred 5 lety , tedka by mel tak hodnotu za 100-200 ? biggrin.gif


jestli je v dobrym stavu tak urco nekdo by dal snad i vic ^^
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Apr 20 2008 01:07pm
Ja som to tiez niekedy hraval, prestal som asi pred 3rokmi, ale aj tak mam doma karty asi za 100k SK, lebo moj brat je sialeny. (a to nekecam)
A obcas si s nim zahram trash, highlander.

This post was edited by kvaski_svk on Apr 20 2008 01:08pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
1238Next
Add Reply New Topic New Poll