d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vista
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 6 2008 03:58am
mam new pc a visty
první problém asi nerozběham d2, nebo to pude něják rozběhat?
druhý je ochrana vista nepodporuje sygate takže sem od strejdy dostal typ na comodo má stim někdo zkušenosti?
že by mi popsal jak to faká?
ale jinak sou visty krásný smile.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 6 2008 05:26am
Option 1:
1) Uninstall Vista.
2) Install Gentoo, Ubuntu or other GNU/Linux OS.
3) Follow "How to run D2 on GNU/Linux?" guide.
4) Play.

Option 2:
1) Uninstall Vista.
2) Install Windows XP Pro/Home.
3) Install D2.
4) Play.

Tohle jsou dve podle me nejlepsi moznosti, Vista je jenom další krok Microsoftu na jejich ceste "Udelame to mozna hur, ale rozhodne hezceji!".
Jinak pokud bys chtel byt extra rizek tak si nainstaluj Macy (za předpokladu že je tvůj hardware PC/Mac compatible).
Member
Posts: 45,747
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,085.88
Apr 6 2008 06:49am
koupil jsem si notebooka pred pul rokem s visty

behem prvniho dne mi nabehl xxx problemu. Vetsina programu nechtela spolupracovat, tak jsem nainstaloval stary XP smile.gif

radsi pockam az bude chytnou vsechny bugy pak zacnu pouzivat xp
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Apr 6 2008 07:40am
Quote (undead_lord @ Sun, 6 Apr 2008, 13:49)
koupil jsem si notebooka pred pul rokem s visty

behem prvniho dne mi nabehl xxx problemu. Vetsina programu nechtela spolupracovat, tak jsem nainstaloval stary XP smile.gif

radsi pockam az bude chytnou vsechny bugy pak zacnu pouzivat xp


to bude uzivatelem, taky mam na NB visty a zadnej problem s tim nemam, popripade je rychle vyresen. par programu mi tam taky neslo, ale google a 2 minuty cteni to vyresi

This post was edited by pugacov on Apr 6 2008 07:41am
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 6 2008 07:48am
speede mas hnusnej sign.. fakt..
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 6 2008 08:00am
Quote (Karbec @ Sun, 6 Apr 2008, 14:48)
speede mas hnusnej sign.. fakt..


zato ten tvůj je nádherný...

Pugy: souhlasim, ze i na Vistach se da zit, ale proc delat veci slozite kdyz jdou i jednoduse?
navic, MS si vzdycky zakladali na tom ze Win je nejvic user-friendly system a ted to spis vypada ze od toho konceptu upousti... tohle nechapu
Member
Posts: 45,747
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,085.88
Apr 6 2008 08:46am
Quote (pugacov @ Sun, 6 Apr 2008, 14:40)
to bude uzivatelem, taky mam na NB visty a zadnej problem s tim nemam, popripade je rychle vyresen. par programu mi tam taky neslo, ale google a 2 minuty cteni to vyresi


samozrejme ze se to da vyresit

ale nechci stravit xx casu hledanim reseni kdyz na XP se to da bez problemu
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Apr 6 2008 11:40am
Ja tiez vidim problem medzi stolickou am onitorom,nakolko mam Vistu pol roka a este som ziadny problem nemal,a to som uz tolko toho instalovat,menil,nastavoval atd ...
Member
Posts: 5,959
Joined: Dec 28 2006
Gold: 0.46
Warn: 50%
Apr 6 2008 11:51am
Quote (FF-speed @ Sun, Apr 6 2008, 10:01am)


good link ty
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll