
Předem varuji že je tu velký výskyt sprostých slov

po shlédnutí střepin a znova rozebrané téma o týrání zvířat
kolik už sem toho byl nucen shlédnout
a když posloucham kdo to dělá, jaký sou za to tresty
věřte že na tohle se divám z nechutí(je mi skoro až do breku)
a jaký sou za to tresty-no věřte že takovýhle útoky po takhle bezbraných tvorech to je prostě něco hrozného
2příklady
kočka si příde pro jídlo<důvěřuje> ožerou jí tyraj pošlou na ní psa a drobet omámenou a zmátořenou jí rozšlapnou hlavu
pes na slovensku ubytej železnou tyčí(takovejch případů je víc)
ale ta kočka mě asi nejvíc nasrala eště vidět ty ksychty těch čuráků mam sto chutí udělat to samé, poslat do vězení, nebo bych je v tý chvilky střískal sám
škoda že se k žadnýmu takovýhlemu případu eště nenaskytl ja bych byl schopne za tohle šeredně ublížit
nejhorší otázka je proč??
co stím dělat? asi nic zákony jsou na píču a já stim sám nic neudělam

prostěw když se nikdo vžije do pocitu té kočky někomu důvěřuje příde za nim je jí dobře ukazují jí jak s k ní milí pak najednou čapnou ožerou daji ke zdi mlatí vedle ní pohodí na zem pošlou psa a nad bezvládné eště žijící tělo si stoupne ten vymrdanej čurák a rozšlápne jí hlavu jak rád bych jim to udělal osobně
co si o tom myslíte ?

edit: a pak to daj na net se stim chlubí? co že sou to vypatlané mozky co si myslí že sou nadřazení že sou silnější
to mi mín se baví dívat na to jak se týraj lidi ale zvířata to už je na mě moc
This post was edited by Lua on Mar 30 2008 03:11pm