d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Battle.net Problem > Pls Help
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,488
Joined: Mar 23 2007
Gold: 0.05
Feb 12 2008 12:51pm
Prosim poradte mi nekdo, co mam s pripojenim na Battle.net
Pise mi to tam: UNABLE TO CONNECT TO BATTLE.NET

a dalsi hlaska je: If using a modem, you may need to connect to your internet service provider before connecting to Battle.net

jinak na pristup na www.battle.net stranky mam v pohode a i ve hre se na Asijsky nebo na US servery dostanu ale na Europe to nejde

a ten samej problem ma i bratr s Warcraftem na Europe servr se nepripoji a na jiny ano

jak z toho ven? pls poradte

zmena ip by to vyresila ale to je u me az ta posledni moznost
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Feb 12 2008 12:52pm
Ona ta změna ip je jediná možnost.

Je to totiž ip ban. Můžeš buď změnit IP či čekat až to skončí wink.gif
Member
Posts: 3,488
Joined: Mar 23 2007
Gold: 0.05
Feb 12 2008 12:55pm
nj ale kdy to muze tak zkoncit? ohmy.gif jinak acc mam normalne pristupny, to sem zkousel u kamose, no tak zkusim kdyztak pockat, ale jaka je pricina nebo co sem proved ze mam ten ip ban?
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Feb 12 2008 01:03pm
Tak můžeš to dostat za hodně rychlý rejoin ze hry do hry.

No může to trvat 10 minut - 3 týdny wink.gif

e: Ještě jedna věc. Nesnaž se moc často klikat na b.net. Protože čím dál tím víc se snažíš připojit, tím dělší ten ip ban bude

This post was edited by FF-speed on Feb 12 2008 01:04pm
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 12 2008 01:03pm
Quote (Jika_xD @ Tue, Feb 12 2008, 07:55pm)
nj ale kdy to muze tak zkoncit?  ohmy.gif jinak acc mam normalne pristupny, to sem zkousel u kamose, no tak zkusim kdyztak pockat, ale jaka je pricina nebo co sem proved ze mam ten ip ban?


tj random wink.gif
Member
Posts: 3,488
Joined: Mar 23 2007
Gold: 0.05
Feb 12 2008 01:09pm
Quote (FF-speed @ Tue, 12 Feb 2008, 20:03)
Tak můžeš to dostat za hodně rychlý rejoin ze hry do hry.

No může to trvat 10 minut - 3 týdny wink.gif

e: Ještě jedna věc. Nesnaž se moc často klikat na b.net. Protože čím dál tím víc se snažíš připojit, tím dělší ten ip ban bude


ok. dikes za info, budu doufat ze to co nejdriv pujde smile.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 12 2008 01:21pm
Quote (Jika_xD @ Tue, Feb 12 2008, 07:09pm)
ok. dikes za info, budu doufat ze to co nejdriv pujde smile.gif


vůbec to neznam ale má to víc fg jak já biggrin.gif to asi každej ^^
Member
Posts: 3,488
Joined: Mar 23 2007
Gold: 0.05
Feb 12 2008 01:26pm
Quote (Lua @ Tue, 12 Feb 2008, 20:21)
vůbec to neznam ale má to víc fg jak já biggrin.gif to asi každej ^^


ty si nepamatujes tvyho nej protahovace na starym ladderu?

muj starej acc byl: Black_Mountain smile.gif

XxCHARIZARDxX - fire soso kdysi, to sem ja smile.gif v soucasny dobe vlastnim trap Assasinku a Bone nekra, oba pvm na docela dobry urovni bych rek, jinak mi ted hodne lidi rika: Black


This post was edited by Jika_xD on Feb 12 2008 01:28pm
Member
Posts: 14,336
Joined: May 28 2007
Gold: 4,691.00
Trader: Trusted
Feb 12 2008 01:38pm
IP Ban na Euro server's . Je to na 3 tydny.

This post was edited by Eye on Feb 12 2008 01:40pm
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Feb 12 2008 02:27pm
Quote (Eye @ Tue, Feb 12 2008, 08:38pm)
IP Ban na Euro server's . Je to na 3 tydny.


sem tu asi dlouho nebyl si asi nový že ?biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll