d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Chodi Tu Nekdo Na Vse?
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Feb 10 2008 04:31am
Myslim ze tu nekdo chodi na VSE, chtel bych se tam hlasit na informatiku a management, tak by me zajimal nazor nekoho kdo tam je.
Predem diky
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 10 2008 04:37am
Quote (MrReaper @ Sun, Feb 10 2008, 11:31am)
Myslim ze tu nekdo chodi na VSE, chtel bych se tam hlasit na informatiku a management, tak by me zajimal nazor nekoho kdo tam je.
Predem diky


Killer ^^ cojavim.
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 10 2008 04:52am
Quote (MrReaper @ Sun, Feb 10 2008, 10:31am)
Myslim ze tu nekdo chodi na VSE, chtel bych se tam hlasit na informatiku a management, tak by me zajimal nazor nekoho kdo tam je.
Predem diky


taky přemešlim o tom že tam taky za rok pudu tongue.gif taky byhc bral nějákej názor ale ve směs já mam spoustu kam bych chtěl
Member
Posts: 5,308
Joined: Jun 16 2007
Gold: 3.33
Feb 10 2008 06:17am
nn, jedine ze bych tam vyucoval wink.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Feb 10 2008 06:23am
Quote (MrReaper @ Sun, 10 Feb 2008, 11:31)
Myslim ze tu nekdo chodi na VSE, chtel bych se tam hlasit na informatiku a management, tak by me zajimal nazor nekoho kdo tam je.
Predem diky


Zalezi co presne te zajima tongue.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Feb 10 2008 06:52am
Quote (RatTSnakeCZ @ Sun, 10 Feb 2008, 13:17)
nn, jedine ze bych tam vyucoval wink.gif


ehm... mluvis vazne? smile.gif

EGY: mno, zajima me nejake hodnoceni skoly a tak... prece jenom je dobre zeptat se domacich wink.gif
chci studovat IVT a základy Managementu a Ekonomie, takze by me zajimalo nejake srovnani skol, hlavne me zajima VSE a CVUT a Masarna
Member
Posts: 5,308
Joined: Jun 16 2007
Gold: 3.33
Feb 10 2008 08:06am
[QUOTE=MrReaper,Sun, 10 Feb 2008, 14:52]ehm... mluvis vazne? smile.gif

jj, uz su halt stara skola smile.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Feb 10 2008 09:36am
já jsem tam chodil, po prvním semestru jsem to zapíchl. Jestli chceš informatiku, tak na vše bych ti to moc nedoporučoval, sami informatici,kteří vše absolvovali, říkali, že např MUNI v brně je lepší. Já osobně jsem chodil do podnikohospodářský a čekal jsem od toho něco jinýho. Co se týče fakulty managementu, ta je až v Jindřichově Hradci (pro mě trochu z ruky).

Celkově VŠE je hodně overrated, muni je imho o dost lepší (nejen co se výuky týče,ale taky systému přihlášek, zápisů, známek a zápočtů atd. Jediný, co by ti na muni mohlo vadit, je brněnskej přízvuk místních smile.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Feb 10 2008 09:40am
Quote (RatTSnakeCZ @ Sun, 10 Feb 2008, 15:06)
jj, uz su halt stara skola smile.gif


no a povis mi neco o tom vasem ustavu? co tam ucis?

ja jsem od Ostravy... Brněnský přízvuk mi bude furt blíž než pražský... jinak diky za info

This post was edited by MrReaper on Feb 10 2008 09:44am
Member
Posts: 5,308
Joined: Jun 16 2007
Gold: 3.33
Feb 11 2008 11:11am
Quote (MrReaper @ Sun, 10 Feb 2008, 17:40)
no a povis mi neco o tom vasem ustavu? co tam ucis?

ja jsem od Ostravy... Brněnský přízvuk mi bude furt blíž než pražský... jinak diky za info


nn neucim tam -> spis jako ze ti s prijimackama ci jak se to ted zove, neporadim wink.gif
btw -> jsem chytlavej na zargony a dialekty, takze sem takova cesko-moravsko-slezka mluvici michacka smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll