jako čučim na soba haha no nic
ale stejně nevím co je to EMO?? jen sem trošku koukal na net jediný co jsem že emo holky vypadaj pěkně

vůbec nevim ale přirovnal bych to ke květinovým dětem téhle době hehe
celkem co sem četl je ujetý ale nevim jestli sem četl pravdu
ale představa že mi to někdo pere do zadku

chce to něco anti třeba DEMO

ale jediny vim že se o tom hodně mluvim ale podle toho co sem si všiml ve škole máme amáka holku a kluka ale to je od začátku školního roku wtf...
This post was edited by Lua on Feb 1 2008 12:10pm