Quote (Runn3r @ Fri, Feb 1 2008, 12:57pm)
tiesto ma nahodou dobré sety :-P ae tak ja potřebuju vědět jak se zbavit te sračky na dia plox tak hlp meh :S
Quote (Sobcz @ Fri, Feb 1 2008, 12:19pm)
VOLE .. staci kdyz si todle prectes !
btw. kdyz uz nakej skin tak BENTO .. nejlepsi ^^