d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Snooker > Hra Ktera Me Okouzlila
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Jan 22 2008 04:34am
jiste asi vite ze to nebude fotbal a kdo sleduje trosku eurosport 1 tak asi vi o cem mluvim je to proste "velkej biliard" ale moc podobny biliardu prece neni jina pravidla jina taga jine okrajove listy jina vaha kouli casem to tu poradne nadupuju informacema ale ted nemam cas du hrat snooker biggrin.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jan 22 2008 08:16am
Jednu věc ti doporučím ... Sleduj když bude hrát Ronnie O´Sullivan či John Higgins ....

Dle mého názora jsou nejlepší wink.gif

viz tohle video ... nejrychleji zahraných 147 ( 147 = max počet bodů )
icon_pointr.gif http://www.youtube.com/watch?v=btmB-p_0QFg

Je naprosto neuvěřitelný, ne li nemožný biggrin.gif

This post was edited by FF-speed on Jan 22 2008 08:16am
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 22 2008 08:31am
Quote (FF-speed @ Tue, Jan 22 2008, 02:16pm)
Jednu věc ti doporučím ... Sleduj když bude hrát Ronnie O´Sullivan či John Higgins ....

Dle mého názora jsou nejlepší wink.gif

viz tohle video ... nejrychleji zahraných 147 ( 147 = max počet bodů )
icon_pointr.gif http://www.youtube.com/watch?v=btmB-p_0QFg

Je naprosto neuvěřitelný, ne li nemožný biggrin.gif


jj O Sullivan je fakt machr smile.gif ten dokaze hrat obema rukama.. ale vic nez snooker me zaujal poker
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 22 2008 08:43am
O´Sulivan FTW !!!! este je borec Murphy a Fu (tj gozu meno) biggrin.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jan 22 2008 09:04am
Jo jo tenhle "sport" mě taky celkem zaujal, musí to být hodně psycho, hrát to v realu smile.gif
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Jan 22 2008 10:19am
Ja uz som to parkrat hral, ale sice pool hram dost dobre(nevychvalujem sa), na snookri som dal max nabeh 17. laugh.gif
Ronnie the rocket Ftw, ale Higgins je tiez dobry a atm Selby je gg, prave vyhral masters.
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jan 22 2008 11:08am
Quote (kvaski_svk @ Tue, 22 Jan 2008, 17:19)
Ja uz som to parkrat hral, ale sice pool hram dost dobre(nevychvalujem sa), na snookri som dal max nabeh 17. laugh.gif
Ronnie the rocket Ftw, ale Higgins je tiez dobry a atm Selby je gg, prave vyhral masters.


Selby se nějak vybarvil to je pravda ...

Ještě Ebdon je king ....tváří se u toho jako bym u o nic nešlo to se mě na něm líbí

Ale jedna věc mě mrzí .. a to je smrt Paula Huntera .... Toho sem měl moc rád sad.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jan 22 2008 12:07pm
hehe snukr je stará hra no sleduju už od 10ti biggrin.gif ale ted už moc ne ale kulec si rád dam smile.gif
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Jan 22 2008 12:58pm
Paul Hunter bol fakt dobry, je ho skoda.
Ebdon je v pohodke, ale na Ronnieho nema. tongue.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 22 2008 01:01pm
Quote (kvaski_svk @ Tue, Jan 22 2008, 07:58pm)
Paul Hunter bol fakt dobry, je ho skoda.
Ebdon je v pohodke, ale na Ronnieho nema. tongue.gif


Ebdon je psycholog ^^ proto je to takovej zabiják co se týče mimiky wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll