Quote (kvaski_svk @ Tue, 22 Jan 2008, 17:19)
Ja uz som to parkrat hral, ale sice pool hram dost dobre(nevychvalujem sa), na snookri som dal max nabeh 17.

Ronnie the rocket Ftw, ale Higgins je tiez dobry a atm Selby je gg, prave vyhral masters.
Selby se nějak vybarvil to je pravda ...
Ještě Ebdon je king ....tváří se u toho jako bym u o nic nešlo to se mě na něm líbí
Ale jedna věc mě mrzí .. a to je smrt Paula Huntera .... Toho sem měl moc rád