Quote (Radmag @ Thu, Jan 3 2008, 02:14pm)
super, tedka jsi nam toho prozradil opravdu hodne...
jakou grafiku mas ted, myslime nazev (geforce fx5600 treba)
bylo by dobre vedet, jestli potrebujes grafiku do AGP nebo PCI-E slotu...
neni to jedno ? ukazte mi nejakou dobrou... za dobrou cenu a kterou mate treba a tak