jednoznačně fighter ..... toho jedině když melee ... kdybys chtěl jiné rady zeptej se ..... docela sem se o tom teď dost dozvěděl

jinak se dost vyplatí hrát caster rogue a magician ....
a btw když melee tak dávej jedině dex ^^
weapon - eh
armor - dex def
charm dex ..... tohle si kup aspoŇ levné věci
This post was edited by FF-speed on Dec 21 2007 01:15pm