Quote (IqLimited @ Wed, Dec 19 2007, 01:24pm)
myslim ze je to kazdeho vec. a lepsi byt panic , nez pichat nejake spiny co klofnes na stodolni za panaka..
vouch, sice je to dobrý a člověk se pak cejtí jako borec když se mu to povede, ale co jako ... zaprvý je to každýho věc a zadruhý třeba já bych nešel s každou i kdyby byla třeba celkem pěkná .. možná když bych byl nalitej. V Kolik si prisel vo panictví ty prosimtě že tu děláš takovýho borce ? Podle toho tónu bych tipnul že tak předevčírem.