d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Loool Lua Aneb Panic? :d > Check Info Here :d
1236Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Dec 19 2007 06:15am
look here
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=2854569&f=264

sem nemel co delat tak sem prostudovaval cze topici a tuten co lua lozil o holkach je lol biggrin.gif
hned na prvni strasne ...

lua je to jeste pravda??? biggrin.gif
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Dec 19 2007 06:24am
Quote (Black_WoH @ Wed, Dec 19 2007, 12:15pm)
look here
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=2854569&f=264

sem nemel co delat tak sem prostudovaval cze topici a tuten co lua lozil o holkach je lol biggrin.gif
hned na prvni strasne ...

lua je to jeste pravda??? biggrin.gif


myslim ze je to kazdeho vec. a lepsi byt panic , nez pichat nejake spiny co klofnes na stodolni za panaka..
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Dec 19 2007 06:32am
Quote (IqLimited @ Wed, Dec 19 2007, 01:24pm)
myslim ze je to kazdeho vec. a lepsi byt panic , nez pichat nejake spiny co klofnes na stodolni za panaka..


vouch, sice je to dobrý a člověk se pak cejtí jako borec když se mu to povede, ale co jako ... zaprvý je to každýho věc a zadruhý třeba já bych nešel s každou i kdyby byla třeba celkem pěkná .. možná když bych byl nalitej. V Kolik si prisel vo panictví ty prosimtě že tu děláš takovýho borce ? Podle toho tónu bych tipnul že tak předevčírem. sleep.gif
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Dec 19 2007 06:40am
Quote (Sobcz @ Wed, 19 Dec 2007, 13:32)
vouch, sice je to dobrý a člověk se pak cejtí jako borec když se mu to povede, ale co jako ... zaprvý je to každýho věc a zadruhý třeba já bych nešel s každou i kdyby byla třeba celkem pěkná .. možná když bych byl nalitej. V Kolik si prisel vo panictví ty prosimtě že tu děláš takovýho borce ? Podle toho tónu bych tipnul že tak předevčírem. sleep.gif


spis je on panic smile.gif
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Dec 19 2007 06:50am
Quote (Sobcz @ Wed, Dec 19 2007, 12:32pm)
vouch, sice je to dobrý a člověk se pak cejtí jako borec když se mu to povede, ale co jako ... zaprvý je to každýho věc a zadruhý třeba já bych nešel s každou i kdyby byla třeba celkem pěkná .. možná když bych byl nalitej. V Kolik si prisel vo panictví ty prosimtě že tu děláš takovýho borce ? Podle toho tónu bych tipnul že tak předevčírem.  sleep.gif


v sedmnacti a nepripada mi ze bych tady delal borce. ale jestli to tak vyznelo, tak se vsem omlouvam smile.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Dec 19 2007 06:51am
vouch .... jak rikate kazdyho vec rict to tu tak vam vypadnou oci .... btw ja nevim kdo tam psal picoviny v tom topicu na luu a nic nikdo nemel tedko vsichni neco mate .. ste proste buzny co nemaji radi black_woh tongue.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Dec 19 2007 06:55am
Quote (IqLimited @ Wed, Dec 19 2007, 01:50pm)
v sedmnacti a nepripada mi ze bych tady delal borce. ale jestli to tak vyznelo, tak se vsem omlouvam smile.gif


vole to nebylo na tebe to bylo na toho mamrda pred tebou .. ty si lulín biggrin.gif
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Dec 19 2007 06:59am
Quote (Sobcz @ Wed, Dec 19 2007, 12:55pm)
vole to nebylo na tebe to bylo na toho mamrda pred tebou .. ty si lulín biggrin.gif


tongue.gif blush.gif heart.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Dec 19 2007 07:01am
Quote (Black_WoH @ Wed, Dec 19 2007, 01:51pm)
vouch .... jak rikate kazdyho vec rict to tu tak vam vypadnou oci .... btw ja nevim kdo tam psal picoviny v tom topicu na luu a nic nikdo nemel tedko vsichni neco mate .. ste proste buzny co nemaji radi black_woh tongue.gif


Lua je bůh.
e: a vozí s sebou pořád indulonu. ^^

This post was edited by Sobcz on Dec 19 2007 07:02am
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 19 2007 07:42am
Omfg co to zase je za topic stupid.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
1236Next
Closed New Topic New Poll