d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pomooooc Pls :p > Help Help
1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Dec 6 2007 07:58am
takze ... sem zjistil ze mi nejde kdyz upravuju signaturu nebo avatar dat tam cokoliv ( napr zvyraznit text , udelat obrazek do sigu nebo velikost pisma ...) proste kdyz na to kliknu v signature ze chci treba zvetsit pismo nic mi to neudela ... jako by ty pomucky na zvetsovani nebo na tucny , kurzivo text atd proste nesli ... nic nedela kdyz na ne kliknu ... nevite nekdo co s tim??? thx
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Dec 6 2007 08:03am
Quote (Black_WoH @ Thu, Dec 6 2007, 02:58pm)
takze ... sem zjistil ze mi nejde kdyz upravuju signaturu nebo avatar dat tam cokoliv ( napr zvyraznit text , udelat obrazek do sigu nebo velikost pisma ...) proste kdyz na to kliknu v signature ze chci treba zvetsit pismo nic mi to neudela ... jako by ty pomucky na zvetsovani nebo na tucny , kurzivo text atd proste nesli ... nic nedela kdyz na ne kliknu ... nevite nekdo co s tim??? thx


zvetsovani pisma do sigu nejde.. ale tucny a barevny dou .. nevim co to tu meles biggrin.gif obrazky dou taky.
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Dec 6 2007 08:07am
Quote (Sobcz @ Thu, Dec 6 2007, 02:03pm)
zvetsovani pisma do sigu nejde.. ale tucny a barevny dou .. nevim co to tu meles biggrin.gif obrazky dou taky.


ja to vim ze to jde ale ja kdyz na to klikam ze chci tam dat obrazek do sih jako mas ty tak proste mi to nic nedele kdyz na to klikam ... ani B ( tucne pismo) ani kurzivo pismo proste nic... nevim co s timpred tim to slo ted nejde do sig dat nic krome toho co tam mam tedko ... ani zvetsit podtrhnout to nejde .. fakt nevim
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Dec 6 2007 08:43am
Quote (Black_WoH @ Thu, Dec 6 2007, 03:07pm)
ja to vim ze to jde ale ja kdyz na to klikam ze chci tam dat obrazek do sih jako mas ty tak proste mi to nic nedele kdyz na to klikam ... ani B ( tucne pismo) ani kurzivo pismo proste nic... nevim co s timpred tim to slo ted nejde do sig dat nic krome toho co tam mam tedko ... ani zvetsit podtrhnout to nejde .. fakt nevim


tj tou tvoji čapkou...
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 138,635.88
Dec 6 2007 08:52am
tohle vloz do signu a urcite ti to pujde
Code


[b]Hrozne moc smrdim[/b]
[img]link[/img]

Member
Posts: 2,378
Joined: Apr 4 2007
Gold: 1.75
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 6 2007 10:02am
Quote (Sobcz @ Thu, Dec 6 2007, 02:43pm)
tj tou tvoji čapkou...


omfg uz tj trapne..
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Dec 6 2007 10:05am
Quote (fifky-OVA @ Thu, Dec 6 2007, 05:02pm)
omfg uz tj trapne..


máš pravdu .. du si kleknout na hrách. sad.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Dec 6 2007 10:25am
Quote (Sobcz @ Thu, Dec 6 2007, 02:43pm)
tj tou tvoji čapkou...


yy ubozaku ... poradit neumi a smrdi to smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Dec 6 2007 11:12am
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Closed New Topic New Poll