Quote (Black_WoH @ Thu, Dec 6 2007, 02:58pm)
takze ... sem zjistil ze mi nejde kdyz upravuju signaturu nebo avatar dat tam cokoliv ( napr zvyraznit text , udelat obrazek do sigu nebo velikost pisma ...) proste kdyz na to kliknu v signature ze chci treba zvetsit pismo nic mi to neudela ... jako by ty pomucky na zvetsovani nebo na tucny , kurzivo text atd proste nesli ... nic nedela kdyz na ne kliknu ... nevite nekdo co s tim??? thx
zvetsovani pisma do sigu nejde.. ale tucny a barevny dou .. nevim co to tu meles

obrazky dou taky.