d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Ako Spravit Javazonku Zameranu Na Cs? > Pls Poradte
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Dec 3 2007 10:57pm
rozhodol som sa spravit javu na cs

neviem presne ake ma java BPs v IAS tak ak viete dake pls to hodte sem

nepotrebujem max ale rozumny kompromis.zatial som vyhutal toto

helma:griffon bud s jwlom light alebo 15ias?
javelinky: asi thunderstroke ci jak sa to vola koli ias 4 sks alebo titanky?
amu:mara alebo highlord
stit:asi spirit max block neccem..naco na cs?mozna 4 sox monarch s dva light facetmi a 2 ias jwls?
armor:eni
rukavice:3/20
ringy:raven + daky mana leach
opasok:razortail koli piercing zda sa mi to lepsie ako tg ked prehadzem secky body co tam do piercingu tag mam tu istu dmg len 100% piercing?
boty:bud ww alebo treky?

merc:gaze,sharfstop,infy v low dmg polearme nej asi volgue

tak pls dake rady a postrehy nak z tej zenskej daco bude nie len do domacnosti :-)
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Dec 4 2007 01:04am
naj bp je asi 89%, to pre teba znamena ze: thunderstroke/griffon(s ias/res joolom)/hl/glovesy/razor... no nech sa snazim jak sa snazim to je 70...


ak mas dost fg, najlepsia volba je 4/40(3/40) javelin, 3/20 glovesy/highlords/griffon s ias/res joolom
dalsia moznost je jmod(4x15/15 jool)+ 3/20 glovesy + mara+ grifon s 15/15 joolom
alebo atsod(3x15/15 jool) +3/20 glovy + tstrokes + hl + griffon s facetom.
alebo 4sox armor 60/60 ias/res + 3/20 glovesy + hl + titany+ grifon s facetom
atd.
atd.


da sa to vselijako vyratat ako ti to sedi.

ale v pohode verzia je podla mna ze 4/40 javs+phoenix+3/20+hl+griffon s 15/15
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Dec 4 2007 01:09am
zwyyyyyk banana.gif banana.gif banana.gif

sry za spam
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Dec 4 2007 02:03am
na cs myslíš jako charged strike nebo chaos sanctuary?

IAS needed for certain hitting speed
fps --- [20] [0] [-10] [-20]
14 ---- - 0
13 - ----5
12 -----10
11.5 --15
10.5 --20 --0
9.5 ----30 --5
9 ------40 --10 --0
8.5 ---50-- 15 --5
8------ 60 --25 --10 --0
7.5 ---70 --30 --20 --5
7 -----90 --40 --25 --15
6.5 --115 --60 -40 --25
6 ----155 --80 --55 --35
5.5 --225 -115 --80- 60
5------ ? ---175 -125 -90
4.5 ---? -----? ---210 150
4 ------? -----? ----? --295
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Dec 4 2007 02:23am
zvik zije looool
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Dec 4 2007 02:30am
Quote (kvaski_svk @ Tue, Dec 4 2007, 08:04am)
ak mas dost fg, najlepsia volba je 4/40(3/40) javelin


A nebudou náhodou lepší 6/40? V reálu jsem je zatim neviděl, ale 6/20 jo smile.gif
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Dec 4 2007 02:44am
Quote (UBU @ Tue, 4 Dec 2007, 09:30)
A nebudou náhodou lepší 6/40? V reálu jsem je zatim neviděl, ale 6/20 jo smile.gif


6/40 jsou moc drahe xK fg..
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,695.88
Dec 4 2007 05:16am
podle me

eth titan > jakykoli ostep

cena/vykon
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Dec 4 2007 05:17am
Jestli muzu poradit, tak ja bych javu nedelal, kamos ji mel a je tu jeden zasadni problem... Merc s convem ti bude kazdou chvili ripat a coz je uz po chvili dost frustrujici...
Naopak s takovou light soso to utelujes- merc se objevi vzdy u tebe, kdyz se dostane do nebezpeci (dostane IM etc.).
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll