d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Signaturky Jak Na To?
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Dec 2 2007 04:42am
potřebuju help potřebuju program v kterým si to můžu udělat a je jednoduchý vámi ozkoušený
kde ho sehnat samozřejmě bez placení biggrin.gif

myslím že už jsem se na to jednou ptal ale zapomněl sem to
chci si udělat o něco lepší sing než mam ted sice ted je hustej ale chce to vylepšit biggrin.gif
kecám je to hrůza
kdyžtak dkyby jste mi někdo udělal i průvodce budu i vděčný
děkuji
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Dec 2 2007 04:48am
malování biggrin.gif

ne, ps > all
ale neni neplacený sad.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Dec 2 2007 04:50am
http://www.tutorials.cz/photoshop-signatury

tohle si pročti ...... je fakt že i když sem to četl se mě to v životě nepovedlo biggrin.gif

ale zkusit to můžeš ^^
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 2 2007 04:53am
adobe photoshop CS / CS2
paintshop pro
malování
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Dec 2 2007 05:04am
pěkný ale které jsou podle vás nejlepší atd
btw v malování mam ten pocit nejdou gify biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 2 2007 05:07am
nejlepší z dostupných je photoshop CS nebo CS2
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Dec 2 2007 05:32am
ty v tom děláš kolik to mb atd? smile.gif nějáké konkrétní info názor atd biggrin.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Dec 2 2007 05:37am
Quote (Lua @ Sun, 2 Dec 2007, 12:32)
ty v tom děláš  kolik to mb atd? smile.gif nějáké konkrétní info názor atd biggrin.gif


se konkrétně zeptej, já to mam na jednom cd
Member
Posts: 2,304
Joined: Jul 6 2006
Gold: 2,098.50
Dec 2 2007 06:50am
pokial ete neviete uz je aj PS CS3...kamos ho ma.... a najblizsej dobe sa naneho chystam aj ja

Download serwery 4 ever biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 2 2007 07:02am
Quote (adofka @ Sun, Dec 2 2007, 01:50pm)
pokial ete neviete uz je aj PS CS3...kamos ho ma.... a najblizsej dobe sa naneho chystam aj ja

Download serwery 4 ever biggrin.gif


já používám CS a na nějakou CS2 nebo CS3 vůbec nepomýšlím
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll