Quote (MrReaper @ Mon, 26 Nov 2007, 15:51)
Gaudeamus neni koncert ale "veletrh" vysokych skol, nekosil tam nikdo i kdyz pilo se dost... fotky z cesty zpátky jsou nepublikovatelne z duvodu nedostatku satstva... az budes mit priste chut vypustit neco podobne genialniho tak radsi nepostuj vubec
Zoso ani se nedivim, MoR konci vzdycky huste...
lol?

sry for spamm, ale co ma tohle znamenat reapere?

TO SENTINEL4: jojo, taky znam akce s hasakama a znackama (my jedem ale ukazatele

)
This post was edited by Josefista on Nov 26 2007 10:36am