d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Fotky, Fotecky, Fota! > Navstivte A Pridejte Se ;)
1239Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Nov 25 2007 03:37pm
Takze, jelikoz topic s fotkama je dost zastaraly, tak zakladam novy, prosil bych o co nejvetsi moznou ucast prosim smile.gif

Tady je moje malickost, fotka je z vlaku z Opavy do Ostravy, cestou na Gaudeamus, fotky z cesty zpatky publikovat nebudu laugh.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 25 2007 03:49pm
jak jste se na tom koncertě vyblili ?
Member
Posts: 2,402
Joined: Sep 11 2007
Gold: 2,332.27
Nov 25 2007 06:36pm
viva Childrren of bodom, mimochodem sem na nich byl v letě ve Vizovicívh na MoRu a fotky odtamtud taky radši nebudu šířít tongue.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Nov 26 2007 08:51am
Quote (Killer111 @ Sun, 25 Nov 2007, 23:49)
jak jste se na tom koncertě vyblili ?


Gaudeamus neni koncert ale "veletrh" vysokych skol, nekosil tam nikdo i kdyz pilo se dost... fotky z cesty zpátky jsou nepublikovatelne z duvodu nedostatku satstva... az budes mit priste chut vypustit neco podobne genialniho tak radsi nepostuj vubec

Zoso ani se nedivim, MoR konci vzdycky huste...
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Nov 26 2007 10:12am
Rychlá web cam fotka ..... Reaper nechtěl být jediný COB guy ^^






E : Kdokoli kdo sme postne bez fotky je výmrd ok ?

This post was edited by FF-speed on Nov 26 2007 10:22am
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Nov 26 2007 10:21am
Quote (FF-speed @ Mon, 26 Nov 2007, 18:12)
Rychlá web cam fotka ..... Reaper nechtěl být jediný COB guy ^^




lol to ses ty? ses hustej spíde !
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 26 2007 10:26am
Quote (FF-speed @ Mon, Nov 26 2007, 05:12pm)
Rychlá web cam fotka ..... Reaper nechtěl být jediný COB guy ^^






E : Kdokoli kdo sme postne bez fotky je výmrd ok ?


sem výmrd ^^ a JÁ TĚ VIDĚL NAŽIVO a si mnohem hezčí !! biggrin.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Nov 26 2007 10:29am
Quote (MrReaper @ Mon, 26 Nov 2007, 15:51)
Gaudeamus neni koncert ale "veletrh" vysokych skol, nekosil tam nikdo i kdyz pilo se dost... fotky z cesty zpátky jsou nepublikovatelne z duvodu nedostatku satstva... az budes mit priste chut vypustit neco podobne genialniho tak radsi nepostuj vubec

Zoso ani se nedivim, MoR konci vzdycky huste...


lol? smile.gif sry for spamm, ale co ma tohle znamenat reapere? tongue.gif

TO SENTINEL4: jojo, taky znam akce s hasakama a znackama (my jedem ale ukazatele smile.gif)

This post was edited by Josefista on Nov 26 2007 10:36am
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 26 2007 10:33am




Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 26 2007 10:35am






Go Back To České a Slovenské Topic List
1239Next
Add Reply New Topic New Poll