☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Budu Potrebovat Pomoc > Jako Vzdy
1
2
3
7
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1652
Replies: 66
Track Topic
alda
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold
:
8.99
#1
Nov 24 2007 08:58am
mno takze chci znovu hrat mam vsechny sklady expired potreboval bych oblect trosku palu co vi na to ????
hammer
Jameess
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold
:
6.66
#2
Nov 24 2007 09:18am
wizzi ti hodim a i nejakyho pala spirita nazacatek....
FF-speed
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold
:
27,084.00
#3
Nov 24 2007 09:21am
možná jsou expired ale klikni na ně a vem je do hry .... dostaneš dalších 10 dní
Bug
ghetofu
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold
:
9.00
#4
Nov 24 2007 09:35am
Je to jednoduche
Jestli mas ty charaktery expierd
tak si zmen ve windovsu datum na rok 2006
Nebo na dobu kdy jeste nebyly ty chary expired
pak se logni na battl a hrej jak je libo
petronela
Member
Posts: 1,990
Joined: Oct 9 2006
Gold
:
2,665.00
#5
Nov 24 2007 01:39pm
hezke:) jeste mi poradte jak s nl udelat ladder a jsem stastna - jinak plus jedna a zdravim vsechny ne cze foru
Killer111
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#6
Nov 24 2007 02:01pm
Quote (ghetofu @ Sat, Nov 24 2007, 04:35pm)
Je to jednoduche
Jestli mas ty charaktery expierd
tak si zmen ve windovsu datum na rok 2006
Nebo na dobu kdy jeste nebyly ty chary expired
pak se logni na battl a hrej jak je libo
podle mě to napíše player not found
mortwatcher
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold
:
36,570.00
#7
Nov 24 2007 02:44pm
Quote (Killer111 @ Sat, Nov 24 2007, 08:01pm)
podle mě to napíše player not found
ne pokud někdo nepoužil stejné jméno ... teda teoreticky
undead_lord
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
141,695.88
#8
Nov 24 2007 02:53pm
Quote (ghetofu @ Sat, 24 Nov 2007, 16:35)
Je to jednoduche
Jestli mas ty charaktery expierd
tak si zmen ve windovsu datum na rok 2006
Nebo na dobu kdy jeste nebyly ty chary expired
pak se logni na battl a hrej jak je libo
zkus si zmenit datum na rok 1999, co ti to vypise?
ghetofu
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold
:
9.00
#9
Nov 24 2007 03:56pm
Quote (undead_lord @ Sat, Nov 24 2007, 08:53pm)
zkus si zmenit datum na rok 1999, co ti to vypise?
Samozřejmě že to napiše PLAYER NOT FOUND
ale u všech ladder expired charu to pujde no
undead_lord
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
141,695.88
#10
Nov 25 2007 02:58am
Quote (ghetofu @ Sat, 24 Nov 2007, 22:56)
Samozřejmě že to napiše PLAYER NOT FOUND
ale u všech ladder expired charu to pujde no
to si delas prdel, ze to pujde udelat z NL Lad ...
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
1
2
3
7
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact