d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Budu Potrebovat Pomoc > Jako Vzdy
1237Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Nov 24 2007 08:58am
mno takze chci znovu hrat mam vsechny sklady expired potreboval bych oblect trosku palu co vi na to ???? biggrin.gif hammer biggrin.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Nov 24 2007 09:18am
wizzi ti hodim a i nejakyho pala spirita nazacatek....
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Nov 24 2007 09:21am
možná jsou expired ale klikni na ně a vem je do hry .... dostaneš dalších 10 dní


Bug smile.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 24 2007 09:35am
Je to jednoduche smile.gif Jestli mas ty charaktery expierd smile.gif tak si zmen ve windovsu datum na rok 2006 smile.gif Nebo na dobu kdy jeste nebyly ty chary expired smile.gif pak se logni na battl a hrej jak je libo biggrin.gif
Member
Posts: 1,990
Joined: Oct 9 2006
Gold: 2,665.00
Nov 24 2007 01:39pm
hezke:) jeste mi poradte jak s nl udelat ladder a jsem stastna - jinak plus jedna a zdravim vsechny ne cze foru
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 24 2007 02:01pm
Quote (ghetofu @ Sat, Nov 24 2007, 04:35pm)
Je to jednoduche smile.gif Jestli mas ty charaktery expierd smile.gif tak si zmen ve windovsu  datum na rok 2006 smile.gif Nebo na dobu kdy jeste nebyly ty chary expired smile.gif pak se logni na battl a hrej jak je libo biggrin.gif


podle mě to napíše player not found
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Nov 24 2007 02:44pm
Quote (Killer111 @ Sat, Nov 24 2007, 08:01pm)
podle mě to napíše player not found


ne pokud někdo nepoužil stejné jméno ... teda teoreticky smile.gif
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,695.88
Nov 24 2007 02:53pm
Quote (ghetofu @ Sat, 24 Nov 2007, 16:35)
Je to jednoduche smile.gif Jestli mas ty charaktery expierd smile.gif tak si zmen ve windovsu datum na rok 2006 smile.gif Nebo na dobu kdy jeste nebyly ty chary expired smile.gif pak se logni na battl a hrej jak je libo biggrin.gif


zkus si zmenit datum na rok 1999, co ti to vypise?
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 24 2007 03:56pm
Quote (undead_lord @ Sat, Nov 24 2007, 08:53pm)
zkus si zmenit datum na rok 1999, co ti to vypise?


Samozřejmě že to napiše PLAYER NOT FOUND smile.gif ale u všech ladder expired charu to pujde no smile.gif
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,695.88
Nov 25 2007 02:58am
Quote (ghetofu @ Sat, 24 Nov 2007, 22:56)
Samozřejmě že to napiše PLAYER NOT FOUND smile.gif ale u všech ladder expired charu to pujde no smile.gif


to si delas prdel, ze to pujde udelat z NL Lad ...
Go Back To České a Slovenské Topic List
1237Next
Add Reply New Topic New Poll