d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > .:. Prekvapeni .:. > Co Vas V Posledni Dobe Prekvapilo?
1237Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Nov 22 2007 05:27am
Tak ja začnu smile.gif ted sem po dlouhe dobe koukl na ceny na nonladder a prekvapilo me, jak jsou vysoke. myslel jsem ze tam jsou ceny ve srackach, ale treba za takovy 120/45/30 se vyplazne jeste dvakrat vic nez na ladder. strange cool.gif
Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 22 2007 05:29am
tak ja hned po resetu sel na nl ,a ppostavil sem si bowku a dal sem za ni 12 k,a to byly ceny velmi levne a i presto ceny za ten char o tom svedci wink.gif
ale na nl je hodne veci prevadne dupe,kdezto na scl vetsinou runy wink.gif

This post was edited by Mike OV on Nov 22 2007 05:29am
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Nov 22 2007 05:44am
Quote (Mike OV @ Thu, Nov 22 2007, 11:29am)
tak ja hned po resetu sel na nl ,a ppostavil sem si bowku a dal sem za ni 12 k,a to byly ceny velmi levne a i presto ceny za ten char o tom svedci wink.gif
ale na nl je hodne veci prevadne dupe,kdezto na scl vetsinou runy wink.gif


je to zlodejina, ale jedno bowie taky postavim tongue.gif

dale me teda prekvapilo, ze prvnich 9 top donors jsp ma tt nebo medi tag. strange cool.gif

kolik si myslite ze v dolarech obdarovali n jaguara? tak plus minus? vas nazory? smile.gif
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Nov 22 2007 05:49am
Quote (IqLimited @ Thu, Nov 22 2007, 11:44am)
je to zlodejina, ale jedno bowie taky postavim tongue.gif

dale me teda prekvapilo, ze prvnich 9 top donors jsp ma tt nebo medi tag. strange cool.gif

kolik si myslite ze v dolarech obdarovali n jaguara? tak plus minus? vas nazory? smile.gif


vy máte problémy ...

ad ceny: tak na NL je dost pvperů, kteří drží ceny nahoře

a amka je zrovna nejdražší char ...
Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 22 2007 05:56am
Quote (IqLimited @ Thu, Nov 22 2007, 11:44am)
je to zlodejina, ale jedno bowie taky postavim tongue.gif

dale me teda prekvapilo, ze prvnich 9 top donors jsp ma tt nebo medi tag. strange cool.gif

kolik si myslite ze v dolarech obdarovali n jaguara? tak plus minus? vas nazory? smile.gif


a mi se s amkou hoden dobre hralo a je to taky tim ze se id neho fg kupovali wink.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Nov 22 2007 06:05am
Mne prekvapil Sobuv novy guild/nova guilda wink.gif
Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 22 2007 06:20am
Quote (Leri @ Thu, Nov 22 2007, 12:05pm)
Mne prekvapil Sobuv novy guild/nova guilda wink.gif


tvoje 1 guilda leri ze ? biggrin.gif
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Nov 22 2007 06:36am
Domnívám sa, že v překvapení spočívá istá sila..

http://www.youtube.com/watch?v=EgJmVWXHn0Y
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 22 2007 06:54am
ja vim presne na tisice, kolik prvni 2, szefer nebo jak se jmenuje a anusch dali, poslu Ti to kldyztak pm, at to tady nepisu.
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Nov 22 2007 07:43am
No ja se rano probudil a zistil jsem ze jsem kluk tak to me dost prekvapilo biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
1237Next
Add Reply New Topic New Poll