Quote (Mike OV @ Thu, Nov 22 2007, 11:29am)
tak ja hned po resetu sel na nl ,a ppostavil sem si bowku a dal sem za ni 12 k,a to byly ceny velmi levne a i presto ceny za ten char o tom svedci
ale na nl je hodne veci prevadne dupe,kdezto na scl vetsinou runy

je to zlodejina, ale jedno bowie taky postavim

dale me teda prekvapilo, ze prvnich 9 top donors jsp ma tt nebo medi tag. strange

kolik si myslite ze v dolarech obdarovali n jaguara? tak plus minus? vas nazory?