Quote (undead_lord @ Tue, Nov 20 2007, 12:29pm)
naposledy kdyz jsem to usporadal tak se seslo 5 lidi
Ja, ja , hero , hero, hero
jako bomba je že napíšeš naposledy ale nenapíšeš jestlu půjdeš nebo něco....
This post was edited by Lua on Nov 20 2007 06:37am