tak co lidi?

dneska což znamená pondělí sem byl v práglu kouknout se na poslaneckou sněmovnu
moc pěkná průvodkyně

hrál sem sní kdo uhne první pohledem

já bych to tipoval na remízu
je pravda měla to stíženy tím že při tom vykládala
no dobře a v pátek tam jedu taky, tak někdy kolem 2 tipuju budu volnej to jdeme do hotelu praha
tak co někdo by zašel na pivo klidně bych se v praze zdržel o něco dýl

tak pokud jo tak by bylo dobrý si vyměnit kontakty
This post was edited by Lua on Nov 19 2007 03:08pm