d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > V Pátek Prágl > Komoon
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Nov 19 2007 03:07pm
tak co lidi? biggrin.gif
dneska což znamená pondělí sem byl v práglu kouknout se na poslaneckou sněmovnu
moc pěkná průvodkyně biggrin.gif
hrál sem sní kdo uhne první pohledem biggrin.gif já bych to tipoval na remízu
je pravda měla to stíženy tím že při tom vykládala

no dobře a v pátek tam jedu taky, tak někdy kolem 2 tipuju budu volnej to jdeme do hotelu praha
tak co někdo by zašel na pivo klidně bych se v praze zdržel o něco dýl tongue.gif
tak pokud jo tak by bylo dobrý si vyměnit kontakty

This post was edited by Lua on Nov 19 2007 03:08pm
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Nov 19 2007 03:52pm
Quote (Lua @ Mon, Nov 19 2007, 10:07pm)
tak co lidi? biggrin.gif
dneska což znamená pondělí sem byl v práglu kouknout se na poslaneckou sněmovnu
moc pěkná průvodkyně biggrin.gif
hrál sem sní kdo uhne první pohledem biggrin.gif já bych to tipoval na remízu
je pravda měla to stíženy tím že při tom vykládala

no dobře a v pátek tam jedu taky, tak někdy kolem 2 tipuju budu volnej to jdeme do hotelu praha
tak co někdo by zašel na pivo klidně bych se v praze zdržel o něco dýl tongue.gif
tak pokud jo tak by bylo dobrý si vyměnit kontakty


jdes na tiesta nebo co ? smile.gif
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold: 2,000.00
Nov 19 2007 04:44pm
Quote (Lua @ Mon, 19 Nov 2007, 22:07)
tak co lidi? biggrin.gif
dneska což znamená pondělí sem byl v práglu kouknout se na poslaneckou sněmovnu
moc pěkná průvodkyně biggrin.gif
hrál sem sní kdo uhne první pohledem biggrin.gif já bych to tipoval na remízu
je pravda měla to stíženy tím že při tom vykládala

no dobře a v pátek tam jedu taky, tak někdy kolem 2 tipuju budu volnej to jdeme do hotelu praha
tak co někdo by zašel na pivo klidně bych se v praze zdržel o něco dýl tongue.gif
tak pokud jo tak by bylo dobrý si vyměnit kontakty


spis aby te nekdo pozval na pivo ne?biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Nov 19 2007 04:50pm
Jdi do pice, v zivote te nechchi piznat
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold: 2,000.00
Nov 19 2007 05:19pm
Quote (Leri @ Mon, 19 Nov 2007, 23:50)
Jdi do pice, v zivote te nechchi piznat


lua je borec toho by chtel kazdy poznat to mi ver !
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 20 2007 12:02am
Quote (hero_cz @ Tue, Nov 20 2007, 12:19am)
lua je borec toho by chtel kazdy poznat to mi ver !


klidně i zezadu dry.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Nov 20 2007 12:58am
Quote (Lua @ Mon, Nov 19 2007, 09:07pm)
tak co lidi? biggrin.gif
dneska což znamená pondělí sem byl v práglu kouknout se na poslaneckou sněmovnu
moc pěkná průvodkyně biggrin.gif
hrál sem sní kdo uhne první pohledem biggrin.gif já bych to tipoval na remízu
je pravda měla to stíženy tím že při tom vykládala

no dobře a v pátek tam jedu taky, tak někdy kolem 2 tipuju budu volnej to jdeme do hotelu praha
tak co někdo by zašel na pivo klidně bych se v praze zdržel o něco dýl tongue.gif
tak pokud jo tak by bylo dobrý si vyměnit kontakty


Klidne nekam na par piv skocim biggrin.gif
tel cislo mas v pm tak se kdzy tka ozvi...
Member
Posts: 27
Joined: Nov 17 2007
Gold: 0.40
Nov 20 2007 02:55am
wtf topic - stop stupid spam !
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Nov 20 2007 02:57am
Quote (cutU @ Tue, 20 Nov 2007, 09:55)
wtf topic - stop stupid spam !


u only spam here so gtfo
Member
Posts: 27
Joined: Nov 17 2007
Gold: 0.40
Nov 20 2007 03:09am
stop spam in that fu-spam forum !
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll