d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > *+*stodolní Ulice*+*
123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Nov 13 2007 06:33pm
Takže založil jsem tenhle ten topic biggrin.gif abych poslouchal lidi jak na stodolní nadávaj =) ne dělam si srandu <ofc počítam s tím že někdo bude nadávat> kdo už na stodolní byl nebo se chystá popřípadě do jakých klubů chodíte nebo jste byly co se Vám na stodolní ulici líbililo , či nelíbilo etc etc smile.gif

Tadyhle je videjko s mého z jednoho nejoblíbenějšího klubu ;D http://youtube.com/watch?v=MBW-nyhHtIA

takže můj nejopblíbenější kluby jsou Barvy a magika =) na pivko medvídek nebo vrtule =)

DISCUSE BE FREE
wub.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2007 02:39am
Quote (Runn3r @ Wed, Nov 14 2007, 01:33am)
Takže založil jsem tenhle ten topic biggrin.gif abych poslouchal lidi jak na stodolní nadávaj =) ne dělam si srandu <ofc počítam s tím že někdo bude nadávat> kdo už na stodolní byl nebo se chystá popřípadě do jakých klubů chodíte nebo jste byly co se Vám na stodolní ulici líbililo , či nelíbilo etc etc smile.gif

Tadyhle je videjko s mého z jednoho nejoblíbenějšího klubu ;D http://youtube.com/watch?v=MBW-nyhHtIA

takže můj nejopblíbenější kluby jsou Barvy a magika =) na pivko medvídek nebo vrtule =)

DISCUSE BE FREE
wub.gif


disco gay
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Nov 14 2007 02:47am
muj oblibeny klub na stodolni, no i kdyz. jsou tam vsechny podobne smile.gif

http://www.youtube.com/watch?v=5zqPtxHt2UI
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 14 2007 06:20am
Jedna věc mě pořád vrtá hlavou smile.gif Co děláš runnere v tvém věku na Stodolní? biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Nov 14 2007 07:22am
Quote (ghetofu @ Wed, Nov 14 2007, 12:20pm)
Jedna věc mě pořád vrtá hlavou smile.gif Co děláš runnere  v tvém věku na Stodolní? biggrin.gif


je mi 17 ghetto =) ještě mužu kalit tongue.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Nov 14 2007 08:29am
Hmmm pekny... ale na pivko bych tam asi nezasel... hodne 4% na mě.....
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 14 2007 09:55am
Quote (Jameess @ Wed, Nov 14 2007, 02:29pm)
Hmmm pekny... ale na pivko bych tam asi nezasel... hodne 4% na mě.....


Tak těch 4% je temá na vlastní topic smile.gif Pač 4% jsou registrovaní biggrin.gif a co ten zbytek? biggrin.gif Dalších 5-10%? biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 14 2007 10:09am
Quote (Runn3r @ Wed, Nov 14 2007, 02:22pm)
je mi 17 ghetto =) ještě mužu kalit tongue.gif


takže hot coca-cola night ? biggrin.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 14 2007 10:20am
ja jdu na discoteku tak 1-2 do roky, a to vetsinou jen z povinosti, ze tam jde trida, nebo tak neco...
jinak hospudka>>>

ale at si tam klido chodite smile.gif
Member
Posts: 4,494
Joined: Jul 16 2006
Gold: 506.79
Nov 14 2007 01:21pm
Quote (Jameess @ Wed, Nov 14 2007, 02:29pm)
Hmmm pekny... ale na pivko bych tam asi nezasel... hodne 4% na mě.....


Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Closed New Topic New Poll