☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> *+*stodolní Ulice*+*
1
2
3
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 871
Replies: 27
Track Topic
Runn3r
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold
:
13.37
#1
Nov 13 2007 06:33pm
Takže založil jsem tenhle ten topic
abych poslouchal lidi jak na stodolní nadávaj =) ne dělam si srandu <ofc počítam s tím že někdo bude nadávat> kdo už na stodolní byl nebo se chystá popřípadě do jakých klubů chodíte nebo jste byly co se Vám na stodolní ulici líbililo , či nelíbilo etc etc
Tadyhle je videjko s mého z jednoho nejoblíbenějšího klubu ;D
http://youtube.com/watch?v=MBW-nyhHtIA
takže můj nejopblíbenější kluby jsou Barvy a magika =) na pivko medvídek nebo vrtule =)
DISCUSE BE FREE
sapier
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold
:
0.00
#2
Nov 14 2007 02:39am
Quote (Runn3r @ Wed, Nov 14 2007, 01:33am)
Takže založil jsem tenhle ten topic
abych poslouchal lidi jak na stodolní nadávaj =) ne dělam si srandu <ofc počítam s tím že někdo bude nadávat> kdo už na stodolní byl nebo se chystá popřípadě do jakých klubů chodíte nebo jste byly co se Vám na stodolní ulici líbililo , či nelíbilo etc etc
Tadyhle je videjko s mého z jednoho nejoblíbenějšího klubu ;D
http://youtube.com/watch?v=MBW-nyhHtIA
takže můj nejopblíbenější kluby jsou Barvy a magika =) na pivko medvídek nebo vrtule =)
DISCUSE BE FREE
disco gay
IQLimited
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold
:
4,054.00
#3
Nov 14 2007 02:47am
muj oblibeny klub na stodolni, no i kdyz. jsou tam vsechny podobne
http://www.youtube.com/watch?v=5zqPtxHt2UI
ghetofu
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold
:
9.00
#4
Nov 14 2007 06:20am
Jedna věc mě pořád vrtá hlavou
Co děláš runnere v tvém věku na Stodolní?
Runn3r
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold
:
13.37
#5
Nov 14 2007 07:22am
Quote (ghetofu @ Wed, Nov 14 2007, 12:20pm)
Jedna věc mě pořád vrtá hlavou
Co děláš runnere v tvém věku na Stodolní?
je mi 17 ghetto =) ještě mužu kalit
Jameess
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold
:
6.66
#6
Nov 14 2007 08:29am
Hmmm pekny... ale na pivko bych tam asi nezasel... hodne 4% na mě.....
ghetofu
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold
:
9.00
#7
Nov 14 2007 09:55am
Quote (Jameess @ Wed, Nov 14 2007, 02:29pm)
Hmmm pekny... ale na pivko bych tam asi nezasel... hodne 4% na mě.....
Tak těch 4% je temá na vlastní topic
Pač 4% jsou registrovaní
a co ten zbytek?
Dalších 5-10%?
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#8
Nov 14 2007 10:09am
Quote (Runn3r @ Wed, Nov 14 2007, 02:22pm)
je mi 17 ghetto =) ještě mužu kalit
takže hot coca-cola night ?
Sentinel4
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold
:
2.36
#9
Nov 14 2007 10:20am
ja jdu na discoteku tak 1-2 do roky, a to vetsinou jen z povinosti, ze tam jde trida, nebo tak neco...
jinak hospudka>>>
ale at si tam klido chodite
vincitore
Member
Posts: 4,494
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
506.79
#10
Nov 14 2007 01:21pm
Quote (Jameess @ Wed, Nov 14 2007, 02:29pm)
Hmmm pekny... ale na pivko bych tam asi nezasel... hodne 4% na mě.....
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
1
2
3
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact