d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Ja Som Jelen Stoho :d
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,768
Joined: Oct 22 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 9 2007 04:23am
Holding 150 fg as 5$ donation from masxxx to njaguar

Holding 900 fg as 25$ donation from jackripper_83 to njaguar. Getting donated by trade-master

Holdin 870 fg as 25$ donation from Andys to njaguar.


vysvetlite mi to biggrin.gif

$ je dolar ne?
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Nov 9 2007 04:52am
to jakoze oni daji fg. nekdo za ne zaplati dolary njaguarovi. ten kdo zaplati dolary dostane jejich fg. a oni dostanou donor star

E:teda aspon myslim

This post was edited by IqLimited on Nov 9 2007 04:52am
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Nov 9 2007 04:54am
izi, ty posles fg medimu, niekto ma zaujem kupit fg za realne $ si to precita a napise ze ma zaujem, posle njaguarovi prachy napr. cez paypal a nasledne dostane tvoje fg, ty zase hviezdicku a dobry pocit, ze si supportol najlepsiu stranku, kde sa obchoduje s D2 pixelmi biggrin.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Nov 9 2007 04:55am
Holding = drzeni, hold = drzet

Ty posles fg mediatorovi, ten to obdrzi a napise, ze drzi tvoje fg a hleda donate v real $
pokud nekdo souhlasi, da donate xx $ tak dostane tvoje FG, a ty dostanes "neviditelny donator tag" + hvezdicky
Member
Posts: 1,768
Joined: Oct 22 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 9 2007 05:41am
aha ale počul som že aj hviezdička sa dá kupiť za $ .kamarát si kupil cervenu za 50$ .
Member
Posts: 1,768
Joined: Oct 22 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 9 2007 05:43am
a ešte niečo biggrin.gif
ked´ mu pošlem xx $ dajú mi aj unlock ??
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Nov 9 2007 05:44am
Quote (DTSS @ Fri, Nov 9 2007, 11:43am)
a ešte niečo biggrin.gif
ked´ mu pošlem  xx $  dajú mi aj unlock ??


ne. posli mu xxxx $ a mas unlock. a jeste jednu vec. vis co znamena edit button?
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Nov 9 2007 05:45am
buď si můžeš koupit hvězdičku za přimo za dolary nebo když nemáš možnost přímo využiješ donate for me a to je to co popsali výše
Member
Posts: 1,768
Joined: Oct 22 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 9 2007 05:45am
ee čo ?
Member
Posts: 1,768
Joined: Oct 22 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 9 2007 05:46am
Quote (mortwatcher @ Fri, Nov 9 2007, 11:45am)
buď si můžeš koupit hvězdičku za přimo za dolary nebo když nemáš možnost přímo využiješ donate for me a to je to co popsali výše


aha diki moc
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll