d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Tenhle Lock Nechapu > ...
123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 7 2007 02:25pm
http://forums.d2jsp.org/index.php?showuser=219279
Neví někdo proč je scammer tagged ? Vždyt Flory s 100k fgs nemá zapotřebí scammovat nah... biggrin.gif

edit : 5 minut po locku opět unlocked ^^ Wtf...? bad joke?

This post was edited by ghetofu on Nov 7 2007 02:30pm
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Nov 7 2007 02:31pm
no spíš kdyby neudělala takovéhle donates foru tak nemá šanci nebýt locked smile.gif

Nesmíš prodávat jasné dupe věci jako to dělala ona , ani věci ve velkém počtu read rulez smile.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Nov 7 2007 02:31pm
Quote (ghetofu @ Wed, Nov 7 2007, 08:25pm)
http://forums.d2jsp.org/index.php?showuser=219279
Neví někdo proč je scammer tagged ? Vždyt Flory s 100k fgs nemá zapotřebí scammovat nah... biggrin.gif

edit : 5 minut po locku opět unlocked ^^ Wtf...? bad joke?


rekl bych ze jeho pratele moderatori si z neho delali legraci a z prdele mu dali na 5 min locked smile.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 7 2007 02:35pm
Ja si myslim že ji lockly za ten jeji shop ^^a ona se nechala unlocknout za $ smile.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 7 2007 02:41pm
krava hlupa
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Nov 7 2007 02:44pm
buď donor a seš zavodou.. sice se tvrdí že to nic nezmění atd ale víme svoje biggrin.gif prachy sou prachy
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Nov 7 2007 02:53pm
Quote (ghetofu @ Wed, Nov 7 2007, 08:35pm)
Ja si myslim že ji lockly za ten jeji shop ^^a ona se nechala unlocknout za $ smile.gif


s prachama si muzes koupit i cely jsp ...
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 7 2007 02:58pm
Quote (undead_lord @ Wed, Nov 7 2007, 08:53pm)
s prachama si muzes koupit i cely jsp ...


Jo no to my průměřní lidé nikdy nezažijeme smile.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Nov 7 2007 03:04pm
Quote (ghetofu @ Wed, Nov 7 2007, 08:58pm)
Jo no to my průměřní lidé nikdy nezažijeme smile.gif


to mluv za sebe ty "UzNechciRIPpls" smile.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 7 2007 03:05pm
Quote (undead_lord @ Wed, Nov 7 2007, 09:04pm)
to mluv za sebe ty "UzNechciRIPpls" smile.gif


No promin já zapoměl smile.gif Ty taky investuješ $ do D2
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Closed New Topic New Poll