d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Penize > Jak Si Je Vydelat?
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 25 2007 09:13am
Mno takze jsem se rozhodl ze bych si chtel privydelat nejakou tu kacku behem volnych vikendu kdyz nemam zapasy.. co bych tak v 16 mohl delat? Napada vas neco? Popripade mi plz posnete nekdo nejake internetove stranky smile.gif Beru jakoukoliv radu wink.gif Diky
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 25 2007 09:19am
hele ja ted treba vypomaham na stavbe ( 100kc na hodinku ) ... skus neco podbnyho... sice makas jako UK ale tak co prachy jsou prachy...
takze rada poptej se v okoli po stavbach zda nepotrebujou nekoho na pomoc.
kdyz nic tak skus www.jobs.cz nebo www.prace.cz

This post was edited by Jameess on Oct 25 2007 09:20am
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Oct 25 2007 09:54am
No tak v 16 nevím jestli něco seženeš oficiálne... skus se poptat v místních supermarketech jestli třeba nepotřebujou výpomoc ve skladu nebo tak něco wink.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Oct 25 2007 10:04am
mam stejny problem od taty kamos je financni reditel vitkovic ten mi tam neco domluvi kdyby neco bylo i pro tebe dam ti vedet
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Oct 25 2007 11:19am
jj skus to pres znami ... taky to tak mam je mi 15 a makam pres vykendy ve vojenskej nemocnici v plzni .... taky pres mamu tak to skus pres znamy
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Oct 25 2007 12:26pm
vyloupit banku, přepadávat transporty, vyměnovat panely a čtečky u bankomatů biggrin.gif
osobně si myslím že i v 16 se dá sehnat brigáda zákoně osoibně sklad v supermarketu jak tu někdo navrhoval je asi nej řešení pro tebe
ale pak i sou ty na černo biggrin.gif ale pokud najdeš svině tak
zaprví můžou se na tebe vysrat nedat výplatu nemáš nic v ruce
za druhy uděláš si zranění žadný pojistný když to nahlásíš, tak tě žalujou že si se knim vloupal a tam sis udělal zranění zase by si na tom byl tratnej ty
a ted + když tě někdo žaluje tak furt máš poloviční trestní sazbu biggrin.gif
radim se poptat po známých znam spoustu případů kdy se de makat na stavbu za slušný prachy a tam máš jistotu mže ti nic neudělaj< v určitým musí být ten nejvyšší táta tvýho kámoše atd prostě koho znáš

rada 3 neymsli si že pokud děláš na černo tak že zákonitě dostaneš víc peněz dostaneš <co znam tak pokud ti není 18+ tak se tě snaží oškubat kde to de> takže za tebe neplatí daně zp/sp a daj ti normálka 45kč na /h možná někde i mín
doufez že budeš mít luck biggrin.gif


Quote (Black_WoH @ Thu, Oct 25 2007, 05:19pm)
jj skus to pres znami ... taky to tak mam je mi 15 a makam pres vykendy ve vojenskej nemocnici v plzni .... taky pres mamu tak to skus pres znamy


štěstí že tam nechodim biggrin.gif

This post was edited by Lua on Oct 25 2007 12:27pm
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 25 2007 12:55pm
jedině přes znamý , přes internet v takovym věku nenajdeš nic pořádnýho natož stálýho

máma, táta, známý, kamarádi cokoliv
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 25 2007 01:31pm
gigolo
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Oct 25 2007 01:47pm
Quote (Esantin @ Thu, Oct 25 2007, 07:31pm)
gigolo


nemá na to dostatečnou kvalifikaci a nářadí biggrin.gif
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 25 2007 02:41pm
Quote (Lua @ Thu, 25 Oct 2007, 21:47)
nemá na to dostatečnou kvalifikaci a nářadí biggrin.gif


how, in god's name, do you know ?
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll